Tato stránka používá soubory cookie, seznamte se s dalšími informacemi
0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!


MikroTik

Mezi bohatou nabídkou příslušenství pro zařízení Mikrotik jsou mimo jiné dostupné dceřiné desky, antény, kabely, konvertory měď/optické vlákno (nízké ztráty) a jiná rozšíření, která zlepšují dosažené výsledky a zvyšují funkčnost základních routerů, switchů a antén Mikrotik.

 

Kabel nízké ztráty Flex-guide k vnitřnímu i vnějšímu použití. Dceřiná deska RB604 rozšiřuje desku RB800 o 4 dodatečné síťové karty miniPCI a je jedním z nejčastěji vybíraných doplňků. Konvertor měď/optické vlákno RBFTC11 však představuje v rámci trhu unikátní řešení, které se od konkurence odlišuje voděvzdorným krytem, který umožňuji instalovat zařízení také venku. Rozsah teplot, při kterých pracuje, od -40 do +70°C zaručuje bezproblémový provoz nezávisle na povětrnostních podmínkách, prakticky v každé části světa.

 

Jednou z nejnovějších nabídek MikroTiku je karta Gigabit Ethernet RB44Ge, která nabízí 4 porty 10/100/1000T Gigabit Ethernet, díky níž lze přidat další porty k mnoha routerům řady RB.

Aktuální akce:
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.
Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.
Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení