0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware
Příslušenství MikroTik

MikroTik

Mezi bohatou nabídkou příslušenství pro zařízení Mikrotik jsou mimo jiné dostupné dceřiné desky, antény, kabely, konvertory měď/optické vlákno (nízké ztráty) a jiná rozšíření, která zlepšují dosažené výsledky a zvyšují funkčnost základních routerů, switchů a antén Mikrotik.

 

Kabel nízké ztráty Flex-guide k vnitřnímu i vnějšímu použití. Dceřiná deska RB604 rozšiřuje desku RB800 o 4 dodatečné síťové karty miniPCI a je jedním z nejčastěji vybíraných doplňků. Konvertor měď/optické vlákno RBFTC11 však představuje v rámci trhu unikátní řešení, které se od konkurence odlišuje voděvzdorným krytem, který umožňuji instalovat zařízení také venku. Rozsah teplot, při kterých pracuje, od -40 do +70°C zaručuje bezproblémový provoz nezávisle na povětrnostních podmínkách, prakticky v každé části světa.

 

Jednou z nejnovějších nabídek MikroTiku je karta Gigabit Ethernet RB44Ge, která nabízí 4 porty 10/100/1000T Gigabit Ethernet, díky níž lze přidat další porty k mnoha routerům řady RB.

Doporučujeme Vám

Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Prodejní portál
Vše, co hledáte.Přidejte se k nám!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma pro firemní zákazníkyPřidejte se k nám!
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění