0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware
Parabolické antény

MikroTik

Parabolické antény se ideálně hodí k vytváření velmi dlouhých spojení v pásmu 5 GHz, jsou odolné nepříznivým atmosférickým podmínkám. V naší nabídce se nacházejí také kryty parabolických antén, které se vyznačují energetickým ziskem 30dBi. Snižují zatížení, která mohou být způsobena větrem nebo srážkami. Jsou to řešení stálá a velmi spolehlivá.

 

Nejpopulárnější z nich je mANT30, kvalitní parabolická anténa firmy MikroTik, zhotovená se zachováním nejvyšších standardů, která pracuje na frekvenci 5 GHz (od 4.7 do 5.875 GHz). V nabídce jsou dostupné 2 modely, které se liší precizností montážního systému – standard (MTAD-5G-30D3) a precision (MTAD-5G-30D3-PA). Spolu s anténami jsou dodávány všechny nezbytné doplňky a kabeláž.

 

Při instalaci parabolické antény je dobré se zamyslet nad použitím zabezpečovacího poklopu Random Cover for mANT. Toto řešení snižuje zatížení spojené s poryvy větru a také chrání citlivé prvky antény před nepříznivými atmosférickými podmínkami a mechanickými poškozeními. Random Cover může být používána v širokém rozsahu teplot.

Doporučujeme Vám

Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Prodejní portál
Vše, co hledáte.Přidejte se k nám!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma pro firemní zákazníkyPřidejte se k nám!
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění