Česká republika (změnit)
Připravili jsme pro Vás obchod ve Vašem jazyku a měně.
Vyberte svou lokalitu:
  0
  Poptávka
  0 Kč
  0
  Košík
  0 Kč
  Načítání...
  Načítání...
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
  Položka je vyprodaná.
  Litujeme, ale položka je vyprodaná.
  Parabolické antény


  MikroTik

  Parabolické antény se ideálně hodí k vytváření velmi dlouhých spojení v pásmu 5 GHz, jsou odolné nepříznivým atmosférickým podmínkám. V naší nabídce se nacházejí také kryty parabolických antén, které se vyznačují energetickým ziskem 30dBi. Snižují zatížení, která mohou být způsobena větrem nebo srážkami. Jsou to řešení stálá a velmi spolehlivá.

   

  Nejpopulárnější z nich je mANT30, kvalitní parabolická anténa firmy MikroTik, zhotovená se zachováním nejvyšších standardů, která pracuje na frekvenci 5 GHz (od 4.7 do 5.875 GHz). V nabídce jsou dostupné 2 modely, které se liší precizností montážního systému – standard (MTAD-5G-30D3) a precision (MTAD-5G-30D3-PA). Spolu s anténami jsou dodávány všechny nezbytné doplňky a kabeláž.

   

  Při instalaci parabolické antény je dobré se zamyslet nad použitím zabezpečovacího poklopu Random Cover for mANT. Toto řešení snižuje zatížení spojené s poryvy větru a také chrání citlivé prvky antény před nepříznivými atmosférickými podmínkami a mechanickými poškozeními. Random Cover může být používána v širokém rozsahu teplot.

  Aktualne promocje:
  Zůstaňte s námi v kontaktu!
  Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

  Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

  Nesprávná mailová adresa.
  Tato mailová adresa už je potvrzená.
  Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
  Děkujeme vám!
  Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
  Partnerství
  Způsoby platby
  Způsoby doručení
  EBA National Winner Banner