Tato stránka používá soubory cookie, seznamte se s dalšími informacemi
Váš košík
Produkty w objednávkach: 0Součet: 0 Kč
Produkty w dotazech: 0Součet: 0 Kč
Načítání...
Potřebujete pomoct nebo poradit?
Náš obchodní úsek Vám rád poskytne veškeré informace:
+420 246 080 303

E-mail
info at senetic dot cz
azure-do-zmiany

veritas-do-zmiany


MikroTik

Parabolické antény se ideálně hodí k vytváření velmi dlouhých spojení v pásmu 5 GHz, jsou odolné nepříznivým atmosférickým podmínkám. V naší nabídce se nacházejí také kryty parabolických antén, které se vyznačují energetickým ziskem 30dBi. Snižují zatížení, která mohou být způsobena větrem nebo srážkami. Jsou to řešení stálá a velmi spolehlivá.

 

Nejpopulárnější z nich je mANT30, kvalitní parabolická anténa firmy MikroTik, zhotovená se zachováním nejvyšších standardů, která pracuje na frekvenci 5 GHz (od 4.7 do 5.875 GHz). V nabídce jsou dostupné 2 modely, které se liší precizností montážního systému – standard (MTAD-5G-30D3) a precision (MTAD-5G-30D3-PA). Spolu s anténami jsou dodávány všechny nezbytné doplňky a kabeláž.

 

Při instalaci parabolické antény je dobré se zamyslet nad použitím zabezpečovacího poklopu Random Cover for mANT. Toto řešení snižuje zatížení spojené s poryvy větru a také chrání citlivé prvky antény před nepříznivými atmosférickými podmínkami a mechanickými poškozeními. Random Cover může být používána v širokém rozsahu teplot.

Výprodej
Potřebujete zboží naléhavě hned teď nebo máte silně omezený rozpočet? Podívejte se co nabízíme ve výprodeji!
Máte nějaký dotaz?
Zavolejte nebo napište:

+420 246 080 303
info at senetic dot cz
Aktuální akce:
-48%
-76%
-11%
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.
Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách .
Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení