0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware
MikroTik Switches

MikroTik

Switche MikroTik představují plně funkční přepínače třetí vrstvy. Jsou ovládány autorským systémem RouterOS. Vysoká flexibilita a škálovatelnost zařízení umožňuje jejich využití v malých i velkých firmách.

 

Zařízení mají velmi pokročilé funkce, k nimž řadíme možnost kontroly pásma, konfigurace VLAN, filtrace podle adres MAC, přesměrování portů (port-to-port forwarding) nebo dublování portů (mirror traffic). Dodatečně může část zařízení napájet jiné zařízení obsluhující napájení PoE (Power over Ethernet).

 

Zařízení byla zkonstruována tak, aby splňovala požadavky na vysokou propustnost, bezporuchovost. Velký důraz byl kladen na jednoduchou konfiguraci a možnost rozšíření, díky čemuž se stala dokonalou volbou pro rychle se rozvíjející firmy a podniky.

 

K nejpopulárnějším modelům patří switche RB260GS, RB260GSP a série CRS125.

Doporučujeme Vám

Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění