OK
0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware
Karty a bezdrátové konektory

MikroTik

Bezdrátové karty a konektory nejvyšší kvality jsou nezbytnou součástí výkonné a spolehlivé sítě. Nabídka MikroTik zahrnuje v této oblasti široký rozsah součástí, které jsou díky atraktivním cenám často vybírány pro vybudování počítačových sítí různého druhu.

 

Síťová karta R5SHPn představuje profesionální výběr pro řešení „poslední míle”. Přenosový výkon činící až 800mW umožňuje dosáhnout většího pokrytí než konkurenční modely. Barevné diody, kterými byla vybavena karta, usnadňují běžné monitorování jejího provozu a stav jednotlivých zařízení.

 

Jednou z nejpopulárnějších položek v nabídce síťových karet je karta R52H – nabízející výkon do 350mW, která pracuje při frekvencích v rozsahu 2.192-2.539 a 4.920-6.100 GHz. R52H je optimalizována k provozu s protokolem MikroTik Nstreme tak, bylo dosaženo co nejvyššího pokrytí při zachování vysokých rychlostí.

 

MikroTik nabízí také bezdrátové konektory s koncovkami MMCX, díky čemuž nabídka firmy splňuje očekávání i těch nejnáročnějších klientů.

Doporučujeme Vám
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění