Česká republika (změnit)
Připravili jsme pro Vás obchod ve Vašem jazyku a měně.
Vyberte svou lokalitu:
  0
  Poptávka
  0 Kč
  0
  Košík
  0 Kč
  Načítání...
  Načítání...
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
  Položka je vyprodaná.
  Litujeme, ale položka je vyprodaná.
  Enclosures


  MikroTik

  MikroTik vyrábí kryty vysoké kvality, které usnadňují montáž a zabezpečení citlivých zařízení za každých podmínek. Dodatečně je většina zařízení série RouterBOARD dostupná v podobě konfigurovatelných desek, které nemají kryt.

   

  K využití uvnitř budov byl připraven hliníkový kryt CA411-711 určený pro modely série RB411, RB711 a RB91x. Má výměnný přední panel a doplňkové místo uvnitř pro upevnění případných rozšíření.

   

  Hliníkový kryt CA150 je určen pro routery RB450 a RB450G. Podobně jako jiné kryty určené pro konkrétní modely routerů řady RouterBOARD – CA433U pro RB433, CA493 pro RB493 a CA800 pro RB800 je přizpůsoben k použití uvnitř budov.

   

  Největší kryt k venkovnímu použití představuje model CAOTU, vhodný pro routery série RB411, RB433, RB493, RB711 a RB800. Tvrdý, bílý plast, z kterého je kryt zhotoven, zajišťuje jeho dlouhodobou odolnost i v nejnepříznivějších atmosférických podmínkách. Výrobek obsahuje montážní sadu.

  Aktualne promocje:
  Zůstaňte s námi v kontaktu!
  Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

  Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

  Nesprávná mailová adresa.
  Tato mailová adresa už je potvrzená.
  Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
  Děkujeme vám!
  Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
  Partnerství
  Způsoby platby
  Způsoby doručení
  EBA National Winner Banner