0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware
Enclosures

MikroTik

MikroTik vyrábí kryty vysoké kvality, které usnadňují montáž a zabezpečení citlivých zařízení za každých podmínek. Dodatečně je většina zařízení série RouterBOARD dostupná v podobě konfigurovatelných desek, které nemají kryt.

 

K využití uvnitř budov byl připraven hliníkový kryt CA411-711 určený pro modely série RB411, RB711 a RB91x. Má výměnný přední panel a doplňkové místo uvnitř pro upevnění případných rozšíření.

 

Hliníkový kryt CA150 je určen pro routery RB450 a RB450G. Podobně jako jiné kryty určené pro konkrétní modely routerů řady RouterBOARD – CA433U pro RB433, CA493 pro RB493 a CA800 pro RB800 je přizpůsoben k použití uvnitř budov.

 

Největší kryt k venkovnímu použití představuje model CAOTU, vhodný pro routery série RB411, RB433, RB493, RB711 a RB800. Tvrdý, bílý plast, z kterého je kryt zhotoven, zajišťuje jeho dlouhodobou odolnost i v nejnepříznivějších atmosférických podmínkách. Výrobek obsahuje montážní sadu.

Doporučujeme Vám

Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Prodejní portál
Vše, co hledáte.Přidejte se k nám!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma pro firemní zákazníkyPřidejte se k nám!
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění