0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware
Bezdrátové systémy 802.11.ac

MikroTik

Standard bezdrátové technologie 802.11.ac byl publikován v roce 2011. V souladu se specifikací IEEE 802.11ac musí propustnost kanálu využívajícího mnoho stanic udržovat úroveň minimálně 1 Gbit/s, jednotlivé stanice pak 500 MBit/s. Zařízení tohoto standardu pracují při frekvenci 5 GHz. Práce nad specifikací tohoto standardu byly ukončeny v prosinci 2013, přičemž k oficiálnímu potvrzení standardu došlo v lednu 2014.

 

Jelikož firma MikroTik dbá o vysokou kvalitu svých zařízení a využívání nejnovějších technologií, připravilo speciální sérii bezdrátových zařízení, které využívají standard 802.11ac.

 

Mezi nabízenými výrobky je nutné věnovat pozornost RBSXTG-5HPacD – kompletnímu zařízení s rádiovým modulem MIMO a anténou MIMO, které lze využít jako základní sektorovou anténu. Jiným významným produktem je RB921UAGS-5SHPacT-NM, nazvaný NetMetal5, který byl pokryt kovovým voděodolným krytem, což mu umožňuje pracovat za nejnáročnějších podmínek. Tato zařízení jsou kompatibilní se staršími standardy bezdrátových sítí.

Doporučujeme Vám

Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Prodejní portál
Vše, co hledáte.Přidejte se k nám!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma pro firemní zákazníkyPřidejte se k nám!
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění