Tato stránka používá soubory cookie, seznamte se s dalšími informacemi
0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!


MikroTik

Standard bezdrátové technologie 802.11.ac byl publikován v roce 2011. V souladu se specifikací IEEE 802.11ac musí propustnost kanálu využívajícího mnoho stanic udržovat úroveň minimálně 1 Gbit/s, jednotlivé stanice pak 500 MBit/s. Zařízení tohoto standardu pracují při frekvenci 5 GHz. Práce nad specifikací tohoto standardu byly ukončeny v prosinci 2013, přičemž k oficiálnímu potvrzení standardu došlo v lednu 2014.

 

Jelikož firma MikroTik dbá o vysokou kvalitu svých zařízení a využívání nejnovějších technologií, připravilo speciální sérii bezdrátových zařízení, které využívají standard 802.11ac.

 

Mezi nabízenými výrobky je nutné věnovat pozornost RBSXTG-5HPacD – kompletnímu zařízení s rádiovým modulem MIMO a anténou MIMO, které lze využít jako základní sektorovou anténu. Jiným významným produktem je RB921UAGS-5SHPacT-NM, nazvaný NetMetal5, který byl pokryt kovovým voděodolným krytem, což mu umožňuje pracovat za nejnáročnějších podmínek. Tato zařízení jsou kompatibilní se staršími standardy bezdrátových sítí.

Info Box
Máte nějaký dotaz?
Zavolejte nebo napište:

+420 246 080 303
info at senetic dot cz
Aktuální akce:
-70%
-48%
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.
Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.
Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení