OK
0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware
Bezdrátové systémy

MikroTik

Perfektní bezdrátový systém zajišťuje stabilitu spojení, vysokou propustnost a nízkou dobu nedostupnosti. Zařízení MikroTik umožňují vybudovat optimální počítačovou síť uvnitř i vně budovy. Signál vysoké kvality, solidnost provedení a příznivá cena, to jsou vlastnosti, které přesvědčují zákazníky, aby investovali právě do výrobků značky MiktoTik.

 

K nejpopulárnějším zařízením patří antény RBSXT-2nDr2, RBSXT-5nDr2, RBSXTG2HnD, RBSXT-5HPnD. Vysoký vysílací výkon při frekvenci 2,4 GHz a 5 GHz a dále atraktivní cena způsobují, že jsou tato zařízení masově využívána ke spojování sítě bod-bod (point to point) a dále bod a mnoho odběratelů (point to multipoint).

 

Firma MikroTik nabízí také produkt SXT Sixpack (RBSXTKit), který se skládá ze 6 síťových prvků. Z jedné velké antény SXTG-5HPnD-SAr2 a dále 5 zákaznických zařízení SXTG-5HPnD-SAr2. Tato kompletní sada bezprostředně připravená k montáži obsluhuje technologii 802.11n a Nv2 TDMA, přičemž umožňuje dosáhnout 200 Mbit propustnosti spojení.

Doporučujeme Vám
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění