0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware
Bezdrátové routery pro domácnost i kancelář

MikroTik

MikroTik má širokou nabídku bezdrátových routerů a přístupových bodů určených k využívání v domácnosti nebo kanceláři. Nejpopulárnější z nich Micro Access Point 2n je nevelký přístupový bod 2.4 GHz s plnou škálou možností zajišťovaných systémem RouterOS. Je to zařízení, které může být napájeno z různého druhu zdrojů – USB, pasivní a aktivní PoE a Power Jack. Může dodatečně pracovat jako zdroj napájení pro jiná zařízení, přičemž zajišťuje až 500mA, což znamená, že k němu lze připojit např. SXT CPE.

 

RB951-2n je vlajkový přístupový bod k použití v domácnostech výroby firmy MikroTik. Kompaktní zařízení má 5 portů Ethernet a zabudovanou anténu. Malé rozměry a estetický kryt způsobují, že se tento model dokonale osvědčí v domácnosti i kanceláři.

 

V místech, kde není umístění přístupových bodů tradičním způsobem možné, jako např. letiště, obchodní centra nebo hotely, se dokonale osvědčil stropní přístupový bod cAP 2n. Zařízení podporující standardy 802.11b/g/n i může být napájeno pomocí PoE. V sadě se nacházejí nezbytné doplňky k montáži na stěnu nebo strop a PoE injector.

Doporučujeme Vám

Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Prodejní portál
Vše, co hledáte.Přidejte se k nám!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma pro firemní zákazníkyPřidejte se k nám!
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění