0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware
MikroTik

MikroTik

Firma MikroTik (SIA Mikrotīkls) je litevský výrobce zařízení a síťového softwaru s hlavním sídlem v Rize. Nabídka společnosti se skládá ze zařízení pro rádiové spojení ve standardech 802.11a/b/g/n, routerů a softwaru k síťové obsluze. Firma založená v roce 1995 rychle našla své místo na trhu síťových řešení bezdrátových spojení. K nejznámějším výrobkům firmy patří operační systém založený na jádru Linuxu – MikroTik RouterOS a dále routery série RouterBOARD.

 

Software MikroTik RouterOS umožňuje změnit libovolný počítač třídy PC v plně funkční router. K základním možnostem takového řešení lze počítat obsluhu WPA, WPA2, EAP, WEP, virtuálních přístupových bodů či HotSpot. Systém také nabízí možnost filtrace pohybu p2p, obsluhu VPN a ISDN, tunelování, směrování (RIP, OSPF, BGP). Pomocí programu WinBox je možná také dálková správa v Microsoft Windows nebo s využitím balíčku Wine v Linuxu.

 

Licencovaný systém je vystavěn stupňovitým systémem, čili spolu se vzrůstem úrovně licence rostou možnosti softwaru a jeho cena. RouterOS je určen malým a středním firmám, které poskytují služby přenosu dat a přístupu k internetu, tvoří ideální spojení s řadou produktů MikroTik RouterBOARD.

 

MikroTik RouterBOARD je série výrobků, která vznikla v roce 2002. Vysoká výkonnost zařízení způsobuje, že si ideálně poradí i s nejnáročnějšími úlohami správy a traffic shapingem. Routery splňují také očekávání domácích uživatelů, přičemž široká škála zařízení umožňuje odpovídající výběr zařízení pro konkrétní potřeby. Řada výrobků RouterBOARD se velmi dobře hodí k integrování vlastních řešení uvnitř i zvenčí budov.

 

Kompletnost nabídky doplňují parabolické antény, zdroje, kryty a jiné příslušenství spojené s vytvářením bezdrátových sítí. MikroTik nabízí také minikarty PCI a PCI Express využívající protokoly 802.11.

Doporučujeme Vám

Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Prodejní portál
Vše, co hledáte.Přidejte se k nám!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma pro firemní zákazníkyPřidejte se k nám!
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění