Váš košík
Produkty w objednávkach: 0Součet: 0 Kč
Produkty w dotazech: 0Součet: 0 Kč
Načítání...
Potřebujete pomoct nebo poradit?
Náš obchodní úsek Vám rád poskytne veškeré informace:
+420 246 080 303

E-mail
info at senetic dot cz
azure-do-zmiany

veritas-do-zmiany


MikroTik

Firma MikroTik (SIA Mikrotīkls) je litevský výrobce zařízení a síťového softwaru s hlavním sídlem v Rize. Nabídka společnosti se skládá ze zařízení pro rádiové spojení ve standardech 802.11a/b/g/n, routerů a softwaru k síťové obsluze. Firma založená v roce 1995 rychle našla své místo na trhu síťových řešení bezdrátových spojení. K nejznámějším výrobkům firmy patří operační systém založený na jádru Linuxu – MikroTik RouterOS a dále routery série RouterBOARD.

 

Software MikroTik RouterOS umožňuje změnit libovolný počítač třídy PC v plně funkční router. K základním možnostem takového řešení lze počítat obsluhu WPA, WPA2, EAP, WEP, virtuálních přístupových bodů či HotSpot. Systém také nabízí možnost filtrace pohybu p2p, obsluhu VPN a ISDN, tunelování, směrování (RIP, OSPF, BGP). Pomocí programu WinBox je možná také dálková správa v Microsoft Windows nebo s využitím balíčku Wine v Linuxu.

 

Licencovaný systém je vystavěn stupňovitým systémem, čili spolu se vzrůstem úrovně licence rostou možnosti softwaru a jeho cena. RouterOS je určen malým a středním firmám, které poskytují služby přenosu dat a přístupu k internetu, tvoří ideální spojení s řadou produktů MikroTik RouterBOARD.

 

MikroTik RouterBOARD je série výrobků, která vznikla v roce 2002. Vysoká výkonnost zařízení způsobuje, že si ideálně poradí i s nejnáročnějšími úlohami správy a traffic shapingem. Routery splňují také očekávání domácích uživatelů, přičemž široká škála zařízení umožňuje odpovídající výběr zařízení pro konkrétní potřeby. Řada výrobků RouterBOARD se velmi dobře hodí k integrování vlastních řešení uvnitř i zvenčí budov.

 

Kompletnost nabídky doplňují parabolické antény, zdroje, kryty a jiné příslušenství spojené s vytvářením bezdrátových sítí. MikroTik nabízí také minikarty PCI a PCI Express využívající protokoly 802.11.

Výprodej
Potřebujete zboží naléhavě hned teď nebo máte silně omezený rozpočet? Podívejte se co nabízíme ve výprodeji!
Máte nějaký dotaz?
Zavolejte nebo napište:

+420 246 080 303
info at senetic dot cz
Aktuální akce:
-43%
-17%
-60%
Nesprávná mailová adresa.
Přidejte se k odběratelům našich novinek a buďte stále v obraze, jaké nové akce pro Vás chystáme!
Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme!
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení