Váš košík
Produkty w objednávkach: 0Součet: 0 Kč
Produkty w dotazech: 0Součet: 0 Kč
Načítání...
Potřebujete pomoct nebo poradit?
Náš obchodní úsek Vám rád poskytne veškeré informace:
+420 246 080 303

E-mail
info at senetic dot cz
azure-do-zmiany

veritas-do-zmiany


MikroTik

Firma MikroTik (SIA Mikrotīkls) je litevský výrobce zařízení a síťového softwaru s hlavním sídlem v Rize. Nabídka společnosti se skládá ze zařízení pro rádiové spojení ve standardech 802.11a/b/g/n, routerů a softwaru k síťové obsluze. Firma založená v roce 1995 rychle našla své místo na trhu síťových řešení bezdrátových spojení. K nejznámějším výrobkům firmy patří operační systém založený na jádru Linuxu – MikroTik RouterOS a dále routery série RouterBOARD.

 

Software MikroTik RouterOS umožňuje změnit libovolný počítač třídy PC v plně funkční router. K základním možnostem takového řešení lze počítat obsluhu WPA, WPA2, EAP, WEP, virtuálních přístupových bodů či HotSpot. Systém také nabízí možnost filtrace pohybu p2p, obsluhu VPN a ISDN, tunelování, směrování (RIP, OSPF, BGP). Pomocí programu WinBox je možná také dálková správa v Microsoft Windows nebo s využitím balíčku Wine v Linuxu.

 

Licencovaný systém je vystavěn stupňovitým systémem, čili spolu se vzrůstem úrovně licence rostou možnosti softwaru a jeho cena. RouterOS je určen malým a středním firmám, které poskytují služby přenosu dat a přístupu k internetu, tvoří ideální spojení s řadou produktů MikroTik RouterBOARD.

 

MikroTik RouterBOARD je série výrobků, která vznikla v roce 2002. Vysoká výkonnost zařízení způsobuje, že si ideálně poradí i s nejnáročnějšími úlohami správy a traffic shapingem. Routery splňují také očekávání domácích uživatelů, přičemž široká škála zařízení umožňuje odpovídající výběr zařízení pro konkrétní potřeby. Řada výrobků RouterBOARD se velmi dobře hodí k integrování vlastních řešení uvnitř i zvenčí budov.

 

Kompletnost nabídky doplňují parabolické antény, zdroje, kryty a jiné příslušenství spojené s vytvářením bezdrátových sítí. MikroTik nabízí také minikarty PCI a PCI Express využívající protokoly 802.11.

Výprodej
Potřebujete zboží naléhavě hned teď nebo máte silně omezený rozpočet? Podívejte se co nabízíme ve výprodeji!
Select your location
We have prepared our store in your language and currency www.senetic.com
Check all our websites.
Máte nějaký dotaz?
Zavolejte nebo napište:

+420 246 080 303
info at senetic dot cz
Aktuální akce:
-86%
-31%
-28%
Nesprávná mailová adresa.
Přidejte se k odběratelům našich novinek a buďte stále v obraze, jaké nové akce pro Vás chystáme!
Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme! Vaše e-mailová adresa vyžaduje potvrzení. Zkontrolujte poštu, na adresu %1$s poslali jsme mail s aktivačním linkem.
Partnerství
Způsoby doručení