0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Skontaktuj się z nami
Prosíme o sdělení Vaších údajů. Bez těchto informaci nebudeme schopní odpovědět na Váš dotaz i poslat nabídku. Po obdržení obchodního dotazu náš obchodní úsek vyvine veškeré úsilí k přípravě nejlepší nabídky.

Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.
Už byl zvolen typ licence. Pro změnu typu licence vyčistěte konfigurátor.

Zavři
Vyčistit konfigurátor?AnoNo
Zvolený výrobek patří jinému typu licence než současně zvolen.
Pro přidání tohoto výrobku je nutno nejdřív vyčistit konfigurátor.

Zavři
Druhy licencování Microsoft:
Open ValueOpen Value SubscriptionOEMFPP (BOX DVD)ESDServicesMicrosoft AccessoriesMicrosoft SubscriptionsMicrosoft Perpetual Licenses Microsoft SurfaceSurface Accessories
Potřebujete pomoct nebo poradit?
Zavolejte náším odborníkům:
+420 246 080 303 nebo pošlete e-mail:
software at senetic dot cz
Microsoft Open Value Subscription
Program Open Value subscription je to způsob licencování software'u, který zajišťuje přístup k nejnovějším verzím vybraného softwaru Microsoft na dobu určitou. Program je doporučen pro firmy které vlastní minimálně 5 počítačů. Smlouva je uzavřená na dobu 3 let, platby jsou hrazeny v ročních splátkách.

Microsoft logo

Open Value Subscription je nabídka hromadného licencování systémem pronájmu, určená firmám, které mají zájem o využití softwaru Microsoft bez jeho nákupu do svého vlastnictví.  Pronájem licence umožňuje získat přístup k plně funkčnímu softwaru a jeho průběžným aktualizacím na dobu platnosti smlouvy.

 

Kvalifikačním požadavkem je pronájem licence pro minimálně 5 počítačů, včetně minimálně jednoho programu, který je součástí platformy. Doba platnosti smlouvy je 3 roky. Program Open Value Subscription umožňuje snížit a rozložit v čase náklady na software, neboť platby jsou prováděny v každoročních splátkách, přičemž hodnota nájmu je podstatně levnější než nákup neomezené licence.

 

Podobně jako v případě dalších programů hromadných licencí firmy Microsoft – Open a Open Value – také OVS mohou využít všechny komerční subjekty a organizace státní správy, zdravotnictví, vzdělávací ústavy, charitativní a mezinárodní organizace.

 


Doposud uzavřené smlouvy:

Druh licence na základě charakteru firmy pro kterou chcete nakoupit licenci:

Opce pro celou firmu:
   (min. 5)
Na které produkty chcete získat licenci v ramcí této smlouvy?Akce -15 % při nákupu všech 3 výrobků.
Pokračovat
Objednávka

  Zvolené zboží:
Vyčisti Vyčisti

Doporučujeme Vám

Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Prodejní portál
Vše, co hledáte.Přidejte se k nám!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma pro firemní zákazníkyPřidejte se k nám!
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění