0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Skontaktuj się z nami
<
Prosíme o sdělení Vaších údajů. Bez těchto informaci nebudeme schopní odpovědět na Váš dotaz i poslat nabídku. Po obdržení obchodního dotazu náš obchodní úsek vyvine veškeré úsilí k přípravě nejlepší nabídky.

Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.
Už byl zvolen typ licence. Pro změnu typu licence vyčistěte konfigurátor.

Zavři
Vyčistit konfigurátor?AnoNo
Zvolený výrobek patří jinému typu licence než současně zvolen.
Pro přidání tohoto výrobku je nutno nejdřív vyčistit konfigurátor.

Zavři
Druhy licencování Microsoft:
Open ValueOpen Value SubscriptionOEMFPP (BOX DVD)ESDServicesMicrosoft AccessoriesMicrosoft SubscriptionsMicrosoft Perpetual Licenses Microsoft SurfaceSurface Accessories
Potřebujete pomoct nebo poradit?
Zavolejte náším odborníkům:
+420 246 080 303 nebo pošlete e-mail:
software at senetic dot cz
Microsoft Open Value
Licenční program Microsoft Open Value je doporučen pro firmy, které chtějí koupit licenci na dobu neurčitou, a poplatky za licenci chtějí splácet v splátcích jednou do roka, nebo jednorázově. Smlouva je uzavřená na 3 roky. Všechny licence jsou dostupné s Software Assurance (L+SA).


Microsoft logo

Open Value představuje populární program licencování softwaru firmy Microsoft určený firmám a organizacím, které mají zájem o nákup neomezených licencí (věčných). Smlouva programu Open Value je uzavírána na dobu 3 let, přičemž platbu lze provést jednorázově nebo ji rozložit na každoroční splátky. Ke každé licenci je připojen také balíček Software Assurance (L+SA), který zajišťuje rychlý přístup k novým verzím softwaru, školení pro pracovníky, specializovanou technickou pomoc a slevy na software pro pracovníky.

 

Podání objednávky zjednodušuje funkční konfigurátor, který umožňuje stanovit druh licence (komerční nebo vládní), vybrat si mezi řešeními Company Wide nebo Non Company Wide a určit upřednostňovanou formu platby.

 

Licence s nabídkou pro celou firmu (Company Wide) jsou dostupné pro firmy s minimálně 5 počítači, které mají zájem o sjednocení softwaru na bázi minimálně jedné z hlavních platforem Microsoft.  Licence Non Company Wide zase umožňují získat snadný přístup k dalším licencím v libovolné době platnosti smlouvy v libovolném množství.

 


Doposud uzavřené smlouvy:

Druh licence na základě charakteru firmy pro kterou chcete nakoupit licenci:

Licencování Open Value pro veřejnou správu je dostupné pro malé a střední instituce veřejné správy, které mají na to nárok. Je to druh licence, díky které jednotky veřejné správy můžou nakoupit software Microsoft za speciální, akční cenu.
Opce pro celou firmu:

Tato varianta je vhodná pro firmy, které chtejí nakupovat licence na software Microsoft flexibilně, v libovolném počtu,v libovolném okamžiku platnosti smlouvy. Podmínkou pro využiti teto varianty je objednání v počateční objedávce minimalně 5 licenci na libovolné produkty (L+SA nebo SA) nabízené v tomto programu. další objednávky můžou se vztahovat na pouhou jedinou licenci. Všechny licence jsou dostupné s Software Assurance.

Tato varianta je vhodná pro firmy, které vlastní nejméně 5 počítačů, a chtějí sjednotit svůj software na všech počítačich na bázi minimalně jednoho s těchto produktů: Windows 7 Enterprise aktualizace, Office Professional Plus, licence přístupu k serverům tzv. Core CAL (Core Client Access License), Enterprise CAL, Windows Small Business Server CAL nebo Windows Essential Business Server CAL. Všechny licence jsou dostupné s Software Assurance.
Platba

Platba za licenci bude uhrazená jednorázově - na začátku doby platnosti 3.leté ličenční smlouvy.

V případě varianty platby na splátky, jednorázová platba za licenci je rozdělená na 3 stejné splátky, které budou hrazeny na začátku každého roku platnosti smlouvy,
Pokračovat

Pokud znate podmínky licencování Microsoft Open Value i přejete si svobodně vybrat ze všech nabízených licenčních produktů využijte náš nastroj pro odborníky.Objednávka

  Zvolené zboží:
Vyčisti Vyčisti

Doporučujeme Vám

Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Prodejní portál
Vše, co hledáte.Přidejte se k nám!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma pro firemní zákazníkyPřidejte se k nám!
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění