Váš košík
Produkty w objednávkach: 0Součet: 0 Kč
Produkty w dotazech: 0Součet: 0 Kč
Načítání...
Už byl zvolen typ licence. Pro změnu typu licence vyčistěte konfigurátor.

Zavři
Vyčistit konfigurátor?AnoNo
Zvolený výrobek patří jinému typu licence než současně zvolen.
Pro přidání tohoto výrobku je nutno nejdřív vyčistit konfigurátor.

Zavři
Druhy licencování Microsoft:
Open LicenseOpen ValueOpen Value SubscriptionOEMFPP (BOX DVD)
Potřebujete pomoct nebo poradit?
Zavolejte náším odborníkům:
+420 246 080 303 nebo pošlete e-mail:
software at senetic dot cz
Microsoft Open Value
Licenční program Microsoft Open Value je doporučen pro firmy, které chtějí koupit licenci na dobu neurčitou, a poplatky za licenci chtějí splácet v splátcích jednou do roka, nebo jednorázově. Smlouva je uzavřená na 3 roky. Všechny licence jsou dostupné s Software Assurance (L+SA).


Microsoft logo

Open Value představuje populární program licencování softwaru firmy Microsoft určený firmám a organizacím, které mají zájem o nákup neomezených licencí (věčných). Smlouva programu Open Value je uzavírána na dobu 3 let, přičemž platbu lze provést jednorázově nebo ji rozložit na každoroční splátky. Ke každé licenci je připojen také balíček Software Assurance (L+SA), který zajišťuje rychlý přístup k novým verzím softwaru, školení pro pracovníky, specializovanou technickou pomoc a slevy na software pro pracovníky.

 

Podání objednávky zjednodušuje funkční konfigurátor, který umožňuje stanovit druh licence (komerční nebo vládní), vybrat si mezi řešeními Company Wide nebo Non Company Wide a určit upřednostňovanou formu platby.

 

Licence s nabídkou pro celou firmu (Company Wide) jsou dostupné pro firmy s minimálně 5 počítači, které mají zájem o sjednocení softwaru na bázi minimálně jedné z hlavních platforem Microsoft.  Licence Non Company Wide zase umožňují získat snadný přístup k dalším licencím v libovolné době platnosti smlouvy v libovolném množství.

 


Doposud uzavřené smlouvy:

Druh licence na základě charakteru firmy pro kterou chcete nakoupit licenci:

Licencování Open Value pro veřejnou správu je dostupné pro malé a střední instituce veřejné správy, které mají na to nárok. Je to druh licence, díky které jednotky veřejné správy můžou nakoupit software Microsoft za speciální, akční cenu.
Opce pro celou firmu:

Tato varianta je vhodná pro firmy, které chtejí nakupovat licence na software Microsoft flexibilně, v libovolném počtu,v libovolném okamžiku platnosti smlouvy. Podmínkou pro využiti teto varianty je objednání v počateční objedávce minimalně 5 licenci na libovolné produkty (L+SA nebo SA) nabízené v tomto programu. další objednávky můžou se vztahovat na pouhou jedinou licenci. Všechny licence jsou dostupné s Software Assurance.

Tato varianta je vhodná pro firmy, které vlastní nejméně 5 počítačů, a chtějí sjednotit svůj software na všech počítačich na bázi minimalně jednoho s těchto produktů: Windows 7 Enterprise aktualizace, Office Professional Plus, licence přístupu k serverům tzv. Core CAL (Core Client Access License), Enterprise CAL, Windows Small Business Server CAL nebo Windows Essential Business Server CAL. Všechny licence jsou dostupné s Software Assurance.
Platba

Platba za licenci bude uhrazená jednorázově - na začátku doby platnosti 3.leté ličenční smlouvy.

V případě varianty platby na splátky, jednorázová platba za licenci je rozdělená na 3 stejné splátky, které budou hrazeny na začátku každého roku platnosti smlouvy,
Pokračovat

Pokud znate podmínky licencování Microsoft Open Value i přejete si svobodně vybrat ze všech nabízených licenčních produktů využijte náš nastroj pro odborníky.Objednávka:

  Zvolené zboží:
Vyčisti Vyčisti

Výprodej
Potřebujete zboží naléhavě hned teď nebo máte silně omezený rozpočet? Podívejte se co nabízíme ve výprodeji!
Máte nějaký dotaz?
Zavolejte nebo napište:

+420 246 080 303
info at senetic dot cz
Aktuální akce:
-16%
-27%
-16%
Nesprávná mailová adresa.
Přidejte se k odběratelům našich novinek a buďte stále v obraze, jaké nové akce pro Vás chystáme!
Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme! Vaše e-mailová adresa vyžaduje potvrzení. Zkontrolujte poštu, na adresu %1$s poslali jsme mail s aktivačním linkem.
Partnerství
Způsoby doručení