Tato stránka používá soubory cookie, seznamte se s dalšími informacemi
0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!


Microsoft logo

Nabídka softwaru Microsoft dostupného na základě licence (Original Equipment Manufacturer) zahrnuje programy typu Windows, Windows Server.

 

Licence OEM připisují software konkrétnímu zařízení (spojení s hlavní deskou).  Jde o řešení levnější než licence BOX, které se dokonale hodí k využití uživateli, kteří využívají svá zařízení dlouhodobě, přičemž ho rozšiřují o nové soustavy.

 

V nabídce systému Windows se nacházejí systémy Windows 7, Windows 8 a Windows 8.1 ve verzích určených k domácímu a firemnímu použití.

 

Microsoft je světový lídr v oblasti softwarů ke správě firemních serverů. Windows Server je v současné době dostupný ve verzích 2008, 2012 a 2012 R2 – každá z nich ve variantě Standard, Datacenter a Enterprise (2008) nebo Essentials (2012 a 2012 R2).

 

Pro všechny systémy třídy Windows Server jsou dostupné také licence CAL, určené pro uživatele, kteří se připojují k firemním serverům, aby získali přístup k aplikacím, které jsou na nich instalovány, nebo k uloženým datům.

 

Aktuální akce:
-21%
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.
Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.
Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení