0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware
OEM

Microsoft logo

Nabídka softwaru Microsoft dostupného na základě licence (Original Equipment Manufacturer) zahrnuje programy typu Windows, Windows Server.

 

Licence OEM připisují software konkrétnímu zařízení (spojení s hlavní deskou).  Jde o řešení levnější než licence BOX, které se dokonale hodí k využití uživateli, kteří využívají svá zařízení dlouhodobě, přičemž ho rozšiřují o nové soustavy.

 

V nabídce systému Windows se nacházejí systémy Windows 7, Windows 8 a Windows 8.1 ve verzích určených k domácímu a firemnímu použití.

 

Microsoft je světový lídr v oblasti softwarů ke správě firemních serverů. Windows Server je v současné době dostupný ve verzích 2008, 2012 a 2012 R2 – každá z nich ve variantě Standard, Datacenter a Enterprise (2008) nebo Essentials (2012 a 2012 R2).

 

Pro všechny systémy třídy Windows Server jsou dostupné také licence CAL, určené pro uživatele, kteří se připojují k firemním serverům, aby získali přístup k aplikacím, které jsou na nich instalovány, nebo k uloženým datům.

 

Doporučujeme Vám

Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Prodejní portál
Vše, co hledáte.Přidejte se k nám!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma pro firemní zákazníkyPřidejte se k nám!
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění