Česká republika (změnit)
Připravili jsme pro Vás obchod ve Vašem jazyku a měně.
Vyberte svou lokalitu:
  0
  Poptávka
  0 Kč
  0
  Košík
  0 Kč
  Načítání...
  Načítání...
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
  OEM


  Microsoft logo

  Nabídka softwaru Microsoft dostupného na základě licence (Original Equipment Manufacturer) zahrnuje programy typu Windows, Windows Server.

   

  Licence OEM připisují software konkrétnímu zařízení (spojení s hlavní deskou).  Jde o řešení levnější než licence BOX, které se dokonale hodí k využití uživateli, kteří využívají svá zařízení dlouhodobě, přičemž ho rozšiřují o nové soustavy.

   

  V nabídce systému Windows se nacházejí systémy Windows 7, Windows 8 a Windows 8.1 ve verzích určených k domácímu a firemnímu použití.

   

  Microsoft je světový lídr v oblasti softwarů ke správě firemních serverů. Windows Server je v současné době dostupný ve verzích 2008, 2012 a 2012 R2 – každá z nich ve variantě Standard, Datacenter a Enterprise (2008) nebo Essentials (2012 a 2012 R2).

   

  Pro všechny systémy třídy Windows Server jsou dostupné také licence CAL, určené pro uživatele, kteří se připojují k firemním serverům, aby získali přístup k aplikacím, které jsou na nich instalovány, nebo k uloženým datům.

   

  Aktuální akce:
  -66%
  -13%
  Zůstaňte s námi v kontaktu!
  Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

  Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

  Nesprávná mailová adresa.
  Tato mailová adresa už je potvrzená.
  Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
  Děkujeme vám!
  Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
  Partnerství
  Způsoby platby
  Způsoby doručení
  EBA National Winner Banner