0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware
FPP (BOX DVD)

Microsoft logo

Licence Full Packaged Product (FPP) uváděné někdy také jako BOX nebo krabicové licence umožňují instalaci softwaru bez jeho vázanosti na konkrétní zařízení, díky čemuž je možné je později přenést na jiné zařízení.

 

Verze FPP je určena zákazníkům, kteří kupují software v malém množství. Zákazníci, kteří chtějí produkty získané mimo programy hromadného licencování opatřit ochranou Software Assurance, mohou zakoupit takovou ochranu v programech hromadného licencování do 90 dnů od získání licence.

 

V rámci krabicové nabídky Microsoft jsou dostupné aplikace, software k ovládání serverů a dále operační systémy Windows.

 

Kategorie aplikací zahrnuje rozšířenou nabídku softwaru k profesionálnímu použití. Existuje možnost nákupu licence pro jednotlivé aplikace, např. Microsoft Excel, Word, Publisher, OneNote, Outlook, stejně jako balíčků, včetně nejpopulárnějšího balíčku kancelářských aplikací - Microsoft Office.

 

Balíčky Visual Studio tvoří integrované programovací prostředí, které umožňuje vytvoření vlastního softwaru.

 

Systémy řady Windows v krabicové verzi jsou dostupné pouze v nejaktuálnějších vydáních - Windows Server 2012, Windows 8 a Windows 8.1 – přičemž jsou uživatelům zaručena řešení přizpůsobená aktuálním požadavkům.

 

Doporučujeme Vám

Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění