0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Office 365 - SeneticMicrosoft ESD
Microsoft Volume Licensing

V naší nabídce najděte tří druhy skupinové licence Microsoft Volume Licensing:
Microsoft Open License
nákupní licence
jednorázový poplatek

Otevřená Licence Microsoft, tzv. licence OPEN (zvaná také licenci MOLP) je nejjednodušším řešením pokud chcete koupit trvalou licenci na software Microsoft na dobu neurčitou. Využít ji mohou všechny organizace , malé a střední firmy, vzdělavácí instituce, veřejná správa. Umožňuje nákup licenci flexibilním způsobem – v libovolném čase platnosti smlouvy a na libovolné množství produktů, které jsou v dané chvíli ve firmě nutné.

Otevřená Licence Microsoft (MOLP - Microsoft Open License Pack) je dostupná pro firmy, vzdělavácí instituce (Open Academic) a také veřejnou správu (Open Government). Více informaci o MOLP.
Vyberte si Open License
Microsoft Open License
nákupní licence
na splátky nebo jednorázově

Licenční program Microsoft Open Value - je doporučen pro firmy, které mají zájem o licenci na dobu neurčitou, a licenci chtějí splácet v ročních splátkách, nebo jednorázově formou předplatného.

Smlouva je uzavřená na 3 roky, a všechny licence jsou dostupné s Software Assurance (L+SA).

Program Open Value v opci pro celou firmu (Company Wide) standarizuje software použivaný na všech počítačích, který je záložený na minimalně jedním s těchto platformních produktů: Office, Windows nebo CAL přístupový.
Vyberte si Open Value
Microsoft Open License
nájemní licence
roční poplatky

Program Open Value Subscription je to způsob licencování software'u, který umožňuje využít nejnovější verze vybraných systémů Microsoft na dobu určitou.

Doporučeno pro firmy, které využivají minimálně 5 počítačů. Smlouva uzavřená je na 3 roky, platbu se hradí každoročně.

Microsoft Open Value Subscriptiom je doporučeno zvlašť ve firmach, kterých vývoj v průběhu dalších 3 roků není jistý– můžou se zároveň rychle rozvijet i nakupovát nové počítače, ale také redukovát jejích počet (nebo zavádět dočasné projekty tř. Call Centers), a proto nechtějí investovat v nákupní licenci.
Vyberte si OV Subscription

 

Microsoft logo

Microsoft je největší firma v informatickém odvětví na světě. Je známa jako producent operačních systémů MS-DOS, Microsoft Windows a kancelářského softwaru pro firmy a individuální odběratele, jakým je balík programů Microsoft Office.

 

Firma, která byla založena v roce 1975 za účelem vývoje interpretů jazyka BASIC, se rychle rozrostla a vytvořila mezinárodní pobočky v různých regionech světa. Prvním významným úspěchem firmy byl DOS – první přenosný operační systém pro počítače a mikropočítače. V roce 1985 vznikla první verze operačního systému Windows a v roce 1989 měl svoji premiéru kancelářský balíček Microsoft Office.

 

Stálý vývoj a přizpůsobování produktů značky Microsoft potřebám jednotlivých uživatelů umožnil rozdělení softwaru do 3 hlavních licenčních skupin.

 

Rozdělení druhů licencí je následující:

- Licence OPEN (MOLP) – dostupné v elektronické verzi (dostupné prostřednictvím VLSC (Volume Licensing Service Center))
- Licence OEM – dedikované a určené pro konkrétní fyzické zařízení (server, laptop, stolní počítač)
- Licence FPP (BOX) – standardní krabicová verze softwaru, nejčastěji volená domácími uživateli.

 

Microsoft také rozdělil licence z hlediska používání softwaru , v souvislosti s tím se člení na:

- Licence komerční – pro firmy a podniky
- Licence vzdělávací – pro vzdělávací a vědecké subjekty
- Licence vládní – pro vládní zařízení a úřady.

 

Tak široký vějíř možností licencování softwaru umožňuje zvolit vhodnou licenci pro individuální potřebu každého zákazníka.

 

K nejčastěji voleným aplikacím značky Microsoft se řadí kancelářské balíky Office a operační systém  Windows, který má příslušné varianty pro domácí i serverové použití. Bohaté jazykové pakety umožňují každému uživateli počítače na světě správně a bezproblémově používat software firmy Microsoft.

 

Druhy licencování Microsoft:
Open ValueOpen Value SubscriptionOEMFPP (BOX DVD)ESDServicesSurface (QWERTY US INTL)Microsoft AccessoriesMicrosoft SubscriptionsMicrosoft Perpetual Licenses
Potřebujete pomoct nebo poradit?
Zavolejte náším odborníkům:
+420 246 080 303 nebo pošlete e-mail:
software at senetic dot cz
Aktuální akce
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení
EBA National Winner Banner