0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware
LG

LG - inovace pro lepší život

 

LG logo

LG je celosvětové známý výrobce elektroniky. Firma vznikla roku 1958 v Jižní Korei. Od té doby se dynamicky rozvíjí, rozšiřuje své znalosti a získává zkušenosti stále na nových úrovních. Má pověst jednoho předních hráčů na světovém trhu s pokročilými digitálními přístroji. Počátkem 21. století se portfolio firmy rozšířilo o spoustu inovativních produktů a technologií, díky čemuž si LG značně posílila své pozice na trhu.

 

Nabídka výrobce je určena zákazníkům v různých konkrétních segmentech trhu (mj. se jedná o monitory, mobilní přístroje či televizory). Firma tak může komplexně splňovat jejich různorodé potřeby. Přizpůsobuje se tak různým pracovním prostředím a každé z nich doplňuje konkrétním modelem. 

 

Díky dokonalým parametrům, modernímu designu a vyspělým technologiím se produkty těší velké oblibě v mnoha zemích. Přístroje, které jsou charakteristické svým velmi příznivým poměrem ceny a kvality, si může dovolit stále širší skupina uživatelů. Cílem firmy je nabízet přístroje, které v sobě spojují elegantní vzhled a inteligentní řešení, přizpůsobený životnímu stylu a potřebám zákazníků.

 

Za svůj obrovský úspěch vděčí produkty především své vysoké spolehlivosti, odolnosti a dlouhé životnosti. Každý produkt je vyvíjen s využitím nejnovějších technologických poznatků, a proto zaručuje intuitivní ovládání, plnou funkčnost a revoluční řešení.

 

Logo firmy je úzce spjato s její filozofií. Je inspirováno globálním rozsahem činnosti, která se zaměřuje na budoucnost, energií, citlivostí a technologiemi. Trvalý vztah se zákazníkem, který ve své spokojenosti nakupuje další produkty LG a je překvapen stále vyšší úrovní výrobků - to je strategie, která již celá léta umožňuje firmě držet se ve světové špičce na trhu s elektronickými přístroji.

Doporučujeme Vám

Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění