Tato stránka používá soubory cookie, seznamte se s dalšími informacemi
Váš košík
Produkty w objednávkach: 0Součet: 0 Kč
Produkty w dotazech: 0Součet: 0 Kč
Načítání...
Potřebujete pomoct nebo poradit?
Náš obchodní úsek Vám rád poskytne veškeré informace:
+420 246 080 303

E-mail
info at senetic dot cz
azure-do-zmiany

veritas-do-zmiany


Logo Lenovo

Monitory nabízené firmou Lenovo to jsou moderní obrazovky s LED podsvícením. Rychlá doba reakce, vysoký kontrast a široký zorný úhel jsou vlastnosti, kterým je dobré věnovat pozornost při koupi monitoru této značky. Monitory jsou v závislosti na modelu vybaveny analogovými spoji D-Sub nebo digitálními Display Port, DVI-D.

 

Ergonomická konstrukce monitorů zajišťuje komfort, přičemž podstavce s nastavením úhlu nachýlení monitoru, výšky a natočení umožňují jeho ideální přizpůsobení pracovnímu stanovišti. Použití LED podsvícení umožňuje ušetřit energii, díky čemuž jsou tyto monitory příznivější životnímu prostředí. Rychlý čas reakce matric zajišťuje čistý obraz bez šmouh, nedostatků při rychle se měnících scenériích a správnou ostrost.

 

Monitory Lenovo jsou dostupné v rozměrech od 17 do 33 palců. Takto široká různorodost parametrů umožňuje si ideálně vybrat zařízení podle potřeb každého zákazníka. Nejčastěji vybíranými modely ze škály produktů jsou: ThinkVision LT2452p (60A6MAT2EU) a Lenovo LT1952p (T48MNEU).

Výprodej
Potřebujete zboží naléhavě hned teď nebo máte silně omezený rozpočet? Podívejte se co nabízíme ve výprodeji!
Máte nějaký dotaz?
Zavolejte nebo napište:

+420 246 080 303
info at senetic dot cz
Aktuální akce:
-76%
-14%
-26%
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.
Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách .
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení