Tato stránka používá soubory cookie, seznamte se s dalšími informacemi
0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!


Logo Lenovo

Monitory nabízené firmou Lenovo to jsou moderní obrazovky s LED podsvícením. Rychlá doba reakce, vysoký kontrast a široký zorný úhel jsou vlastnosti, kterým je dobré věnovat pozornost při koupi monitoru této značky. Monitory jsou v závislosti na modelu vybaveny analogovými spoji D-Sub nebo digitálními Display Port, DVI-D.

 

Ergonomická konstrukce monitorů zajišťuje komfort, přičemž podstavce s nastavením úhlu nachýlení monitoru, výšky a natočení umožňují jeho ideální přizpůsobení pracovnímu stanovišti. Použití LED podsvícení umožňuje ušetřit energii, díky čemuž jsou tyto monitory příznivější životnímu prostředí. Rychlý čas reakce matric zajišťuje čistý obraz bez šmouh, nedostatků při rychle se měnících scenériích a správnou ostrost.

 

Monitory Lenovo jsou dostupné v rozměrech od 17 do 33 palců. Takto široká různorodost parametrů umožňuje si ideálně vybrat zařízení podle potřeb každého zákazníka. Nejčastěji vybíranými modely ze škály produktů jsou: ThinkVision LT2452p (60A6MAT2EU) a Lenovo LT1952p (T48MNEU).

Info Box
Máte nějaký dotaz?
Zavolejte nebo napište:

+420 246 080 303
info at senetic dot cz
Aktuální akce:
-70%
-26%
-63%
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.
Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.
Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení