Tato stránka používá soubory cookie, seznamte se s dalšími informacemi
0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!


Logo Lenovo

Firma Lenovo, vyrábí kromě pracovních stanic, notebooků či monitorů také servery z řady System x a ThinkServers. Díky širokému výběru nabízených modelů si každý vybere zařízení, které plně uspokojí jeho potřeby.

 

Základem při výrobě serverů byla kombinace vysokého výkonu a poměrně nízké ceny. Inteligentní řešení byla navržena tak, aby omezila složitost infrastruktury a zdokonalila práci. Inovativní technologie zvyšují efektivitu a bezpečnost. Ideálně se osvědčují v cloudové infrastruktuře s velkými objemy dat.

 

Servery jsou nabízeny ve skříni Rack a Tower. Jsou vybaveny vyspělými technologickými systémy, které ulehčují práci IT oddělením. Jsou charakteristické svým snadným zprovozněním a intuitivním ovládáním.

 

Z modelů série System x uvedeme mj. řady x3100 M4, x3650 M4 HD, x3500 M5, x3650 M4 BD, x3300 M4. Kategorie ThinkServers zahrnuje mj. produkty nabízené ve variantách RD650, RS140, TD350 a TS440.

Info Box
Máte nějaký dotaz?
Zavolejte nebo napište:

+420 246 080 303
info at senetic dot cz
Aktuální akce:
-70%
-14%
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.
Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.
Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení