Tato stránka používá soubory cookie, seznamte se s dalšími informacemi
0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!


Logo Lenovo

Lenovo nabízí v kategoriích s možnostmi pro servery mj. procesory, paměti RAM, pevné disky, síťové karty, RAID, datové pásky či jiná příslušenství, která doplňují kompletní platformu. Produkty zajišťují podmínky nezbytné pro funkci serverů a také pro rozšíření a zlepšení jejich parametrů.

 

Nabízené modely umožňují rozšířit infrastrukturu, zvýšit škálovatelnost a příslušnou profilaci, která bude odpovídat očekáváním uživatelů a specifikům daného oboru. Díky dlouholetým zkušenostem firmy Lenovo a její pozici na světovém trhu splňují serverové systémy ty nejvyšší standardy.

 

K rozšíření stávajícího zařízení je nutno zkontrolovat mj. počet slotů a prostudovat si parametry. Podrobné informace o možnostech konkrétních modelů najdete ve specifikacích u vybraných zařízení. Máte-li nějaké dotazy či pochybnosti, obraťte se na naše specialisty, kteří Vám vyčerpávajícím způsobem vysvětlí všechny nejasnosti a umožní Vám vybrat to nejlepší možné řešení.

Info Box
Máte nějaký dotaz?
Zavolejte nebo napište:

+420 246 080 303
info at senetic dot cz
Aktuální akce:
-1%
-19%
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.
Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.
Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení