Váš košík
Produkty w objednávkach: 0Součet: 0 Kč
Produkty w dotazech: 0Součet: 0 Kč
Načítání...
Potřebujete pomoct nebo poradit?
Náš obchodní úsek Vám rád poskytne veškeré informace:
+420 246 080 303

E-mail
info at senetic dot cz
azure-do-zmiany

veritas-do-zmiany


Legrand Logo

Koncern Legrand se zaměřuje na oblast produktů a systémů elektroinstalací a informačních sítí, jak v průmyslu, tak i v bytových objektech. Firma si svými spolehlivými produkty vydobyla pozici na mnoha světových trzích - mj. ve Francii, Itálii, Španělsku, Polsku, Velké Británii, USA, Mexiku, Brazílii, Indii, Jižní Korei a Austrálii. Společnost vyrábí své produkty ve více než 30 podnicích. Každý z nich využívá své bohaté zkušenosti s vývojem a zdokonalováním širokého sortimentu.

 

Cílem firmy je dodávat optimální řešení v oblasti elektroinstalací, automatiky a teleinformatických sítí. V nabídce firmy najdeme např. bohatý výběr elektroinstalačního materiálu (např. Sistena, Suno, Oteo, Mosaic), rozvaděčů a elektrických skříní (mj. XL3, Nedbox, Ekinoxe, RWN) a kabelových kanálů pro rozvod instalací (např. DLP).

 

Firma Legrand nabízí napájecí zdroje UPS rozdělené do tří kategorií: modulové, konvenční a line interactive. Nabídka je určena pro všechny oblasti využití a zahrnuje produkty, které zaručují maximální ochranu v oblasti výkonu a doby udržení.

 

Záložní zdroje firmy Legrand mohou být díky vhodnému příslušenství propojeny s řídicím centrem, kde bude jejich práce monitorována 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Výběr správného modelu zaručuje tu nejvyšší kvalitu, zvyšuje také spolehlivost systému záložního napájení. Dokonalé technické vlastnosti umožňují dosáhnout až 95% účinnosti při značném snížení energetických ztrát a větší úspoře energie.

 

V nabídce Legrand najdete produkty populárních světových značek Cablofil (výrobce drátěných kabelových žlabů), Zucchini (výrobce proudových kolejnic a suchých transformátorů), Bticino (nabízí systémy domácího telefonu a videotelefonu) a Alpes Technologies (zabývá se kompenzací pasivního výkonu). Každá z těchto značek je zárukou optimálního řešení. Všechny z nich mají technická schválení, mezinárodní certifikáty a splňují přísné požadavky norem, což potvrzuje jejich prvotřídní kvalitu.

 

Firma vlastní přes 5 000 patentů a neustále hledá nová řešení. Část svého obratu věnuje na výzkum a vývoj. Na inovacích pracuje přes 2 000 lidí, kteří jsou koordinováni nejdůležitějšími středisky - ve francouzském Limoges a italském Varese.

 

Počátky firmy sahají do roku 1860, do francouzského města Limoges. V současné době skupina Legrand zaměstnává 33 000 lidí a má 20 % podíl na trhu s elektroinstalačním materiálem a 14% podíl na trhu s kabeláží.

Výprodej
Potřebujete zboží naléhavě hned teď nebo máte silně omezený rozpočet? Podívejte se co nabízíme ve výprodeji!
Máte nějaký dotaz?
Zavolejte nebo napište:

+420 246 080 303
info at senetic dot cz
Aktuální akce:
-76%
-17%
-87%
Nesprávná mailová adresa.
Přidejte se k odběratelům našich novinek a buďte stále v obraze, jaké nové akce pro Vás chystáme!
Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme!
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení