Česká republika (změnit)
Připravili jsme pro Vás obchod ve Vašem jazyku a měně.
Vyberte svou lokalitu:
  0
  Poptávka
  0 Kč
  0
  Košík
  0 Kč
  Načítání...
  Načítání...
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
  Položka je vyprodaná.
  Litujeme, ale položka je vyprodaná.
  Legrand


  Legrand Logo

  Koncern Legrand se zaměřuje na oblast produktů a systémů elektroinstalací a informačních sítí, jak v průmyslu, tak i v bytových objektech. Firma si svými spolehlivými produkty vydobyla pozici na mnoha světových trzích - mj. ve Francii, Itálii, Španělsku, Polsku, Velké Británii, USA, Mexiku, Brazílii, Indii, Jižní Korei a Austrálii. Společnost vyrábí své produkty ve více než 30 podnicích. Každý z nich využívá své bohaté zkušenosti s vývojem a zdokonalováním širokého sortimentu.

   

  Cílem firmy je dodávat optimální řešení v oblasti elektroinstalací, automatiky a teleinformatických sítí. V nabídce firmy najdeme např. bohatý výběr elektroinstalačního materiálu (např. Sistena, Suno, Oteo, Mosaic), rozvaděčů a elektrických skříní (mj. XL3, Nedbox, Ekinoxe, RWN) a kabelových kanálů pro rozvod instalací (např. DLP).

   

  Firma Legrand nabízí napájecí zdroje UPS rozdělené do tří kategorií: modulové, konvenční a line interactive. Nabídka je určena pro všechny oblasti využití a zahrnuje produkty, které zaručují maximální ochranu v oblasti výkonu a doby udržení.

   

  Záložní zdroje firmy Legrand mohou být díky vhodnému příslušenství propojeny s řídicím centrem, kde bude jejich práce monitorována 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Výběr správného modelu zaručuje tu nejvyšší kvalitu, zvyšuje také spolehlivost systému záložního napájení. Dokonalé technické vlastnosti umožňují dosáhnout až 95% účinnosti při značném snížení energetických ztrát a větší úspoře energie.

   

  V nabídce Legrand najdete produkty populárních světových značek Cablofil (výrobce drátěných kabelových žlabů), Zucchini (výrobce proudových kolejnic a suchých transformátorů), Bticino (nabízí systémy domácího telefonu a videotelefonu) a Alpes Technologies (zabývá se kompenzací pasivního výkonu). Každá z těchto značek je zárukou optimálního řešení. Všechny z nich mají technická schválení, mezinárodní certifikáty a splňují přísné požadavky norem, což potvrzuje jejich prvotřídní kvalitu.

   

  Firma vlastní přes 5 000 patentů a neustále hledá nová řešení. Část svého obratu věnuje na výzkum a vývoj. Na inovacích pracuje přes 2 000 lidí, kteří jsou koordinováni nejdůležitějšími středisky - ve francouzském Limoges a italském Varese.

   

  Počátky firmy sahají do roku 1860, do francouzského města Limoges. V současné době skupina Legrand zaměstnává 33 000 lidí a má 20 % podíl na trhu s elektroinstalačním materiálem a 14% podíl na trhu s kabeláží.

  Aktuální akce:
  -10%
  Zůstaňte s námi v kontaktu!
  Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

  Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

  Nesprávná mailová adresa.
  Tato mailová adresa už je potvrzená.
  Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
  Děkujeme vám!
  Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
  Partnerství
  Způsoby platby
  Způsoby doručení
  EBA National Winner Banner