Česká republika (změnit)
Připravili jsme pro Vás obchod ve Vašem jazyku a měně.
Vyberte svou lokalitu:
  0
  Poptávka
  0 Kč
  0
  Košík
  0 Kč
  Načítání...
  Načítání...
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
  Položka je vyprodaná.
  Litujeme, ale položka je vyprodaná.
  Juniper


  Firma Juniper je druhým z významných producentů síťových zařízení na světě. Tato americká firma se od počátku své činnosti zaměřovala na řešení nejzávažnějších a nejobtížnějších problémů souvisejících s fungováním počítačových sítí. Rychlý technologický vývoj a zavádění řady řešení mnohem rychleji než konkurence umožnil firmě  ovládnout významnou část světového trhu.

   

  Nabídka firmy Juniper je založena na inteligentním síťovém řešení a široce diferencované nabídce, díky čemuž mohou být uspokojeny potřeby byznysových i individuálních zákazníků. Rozsáhlé  portfolio produktů, mezi nimiž najdeme routery, switche a rovněž i populární firewally, se opírají o systém ochrany NetScreen.

   

  Škálovatelnost, nezávadnost a vysoká produktivita jsou rysy, na které nelze zapomínat při popisu produktů značky Juniper. A díky přátelskému a jednoduchému na obsluhu systému řízení se tato zařízení stávají žádanější stále větším ohruhem odběratelů.

   

  Inovativní, unikátní a dedikovaný systém řízení s názvem Junos umožňuje maximálně redukovat dobu pro konfiguraci a správu systémů založených na zařízeních značky Juniper. Jeho maximální efektivita, perfekční vypracování a nezávadnost nevyžadují od uživatele důkladné a hloubkové studium dokumentace a podrobných uživatelských pokynů.

   

  Ethernetové přepínače (plně škálovaná série EX) jsou ideální pro použití v malých, středních a velkých firmách, institucích nebo úřadech, jsou totiž ideální odpovědí na rostoucí potřebnost vysoké dostupnosti, komutativnosti a mobilnosti dat.

   

  Obrovské renomé na trhu mají síťová zabezpečení provozu - firewally (nejpopulárnějším řešením je série SRX). Firewally Juniper v sobě spojují hojnost řešení a mechanismů zabezpečení, které se ideálně doplňují v operačním systému JUNOS. Produkty SRX jsou považovány za elastické firewally k ochraně DataCenter s možností obsluhy provozu do úrovně až 20-30 GB/s, využívající známá a ověřená zabezpečení série NetScreen.

   

  Široká škála produktů a jejich obrovská škálovatelnost uspokojí očekávání každého i toho nejnáročnějšího zákazníka.

   

   

  Aktuální akce:
  -10%
  Zůstaňte s námi v kontaktu!
  Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

  Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

  Nesprávná mailová adresa.
  Tato mailová adresa už je potvrzená.
  Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
  Děkujeme vám!
  Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
  Partnerství
  Způsoby platby
  Způsoby doručení
  EBA National Winner Banner