Váš košík
Produkty w objednávkach: 0Součet: 0 Kč
Produkty w dotazech: 0Součet: 0 Kč
Načítání...
Potřebujete pomoct nebo poradit?
Náš obchodní úsek Vám rád poskytne veškeré informace:
+420 246 080 303

E-mail
info at senetic dot cz
azure-do-zmiany

veritas-do-zmiany


Firma Juniper je druhým z významných producentů síťových zařízení na světě. Tato americká firma se od počátku své činnosti zaměřovala na řešení nejzávažnějších a nejobtížnějších problémů souvisejících s fungováním počítačových sítí. Rychlý technologický vývoj a zavádění řady řešení mnohem rychleji než konkurence umožnil firmě  ovládnout významnou část světového trhu.

 

Nabídka firmy Juniper je založena na inteligentním síťovém řešení a široce diferencované nabídce, díky čemuž mohou být uspokojeny potřeby byznysových i individuálních zákazníků. Rozsáhlé  portfolio produktů, mezi nimiž najdeme routery, switche a rovněž i populární firewally, se opírají o systém ochrany NetScreen.

 

Škálovatelnost, nezávadnost a vysoká produktivita jsou rysy, na které nelze zapomínat při popisu produktů značky Juniper. A díky přátelskému a jednoduchému na obsluhu systému řízení se tato zařízení stávají žádanější stále větším ohruhem odběratelů.

 

Inovativní, unikátní a dedikovaný systém řízení s názvem Junos umožňuje maximálně redukovat dobu pro konfiguraci a správu systémů založených na zařízeních značky Juniper. Jeho maximální efektivita, perfekční vypracování a nezávadnost nevyžadují od uživatele důkladné a hloubkové studium dokumentace a podrobných uživatelských pokynů.

 

Ethernetové přepínače (plně škálovaná série EX) jsou ideální pro použití v malých, středních a velkých firmách, institucích nebo úřadech, jsou totiž ideální odpovědí na rostoucí potřebnost vysoké dostupnosti, komutativnosti a mobilnosti dat.

 

Obrovské renomé na trhu mají síťová zabezpečení provozu - firewally (nejpopulárnějším řešením je série SRX). Firewally Juniper v sobě spojují hojnost řešení a mechanismů zabezpečení, které se ideálně doplňují v operačním systému JUNOS. Produkty SRX jsou považovány za elastické firewally k ochraně DataCenter s možností obsluhy provozu do úrovně až 20-30 GB/s, využívající známá a ověřená zabezpečení série NetScreen.

 

Široká škála produktů a jejich obrovská škálovatelnost uspokojí očekávání každého i toho nejnáročnějšího zákazníka.

 

 

Výprodej
Potřebujete zboží naléhavě hned teď nebo máte silně omezený rozpočet? Podívejte se co nabízíme ve výprodeji!
Máte nějaký dotaz?
Zavolejte nebo napište:

+420 246 080 303
info at senetic dot cz
Aktuální akce:
-16%
-27%
Nesprávná mailová adresa.
Přidejte se k odběratelům našich novinek a buďte stále v obraze, jaké nové akce pro Vás chystáme!
Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme! Vaše e-mailová adresa vyžaduje potvrzení. Zkontrolujte poštu, na adresu %1$s poslali jsme mail s aktivačním linkem.
Partnerství
Způsoby doručení