0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware
Intel

Intel logo

Intel je americká firma, která se zaměřuje na výrobu procesorů a integrovaných obvodů. Zabývá se také základními deskami, chipsety, integrovanými grafickými kartami a jednočipovými počítači. Název firmy je odvozen z výrazů "Integrated Electronics".

 

Intel se stal jedním z největších světových výrobců hardwaru především díky vynálezu tranzistoru a integrovaného obvodu. Firma dokázala navrhovat technicky vyspělé procesory a nabídla vysoké výrobní kapacity, proto se ze společnosti známé pouze v úzkém kruhu odborníků brzy stal mezinárodní fenomén. Na její popularitu měla vliv také reklamní kampaň "Intel Inside" z 90. let.

 

Prvním vyrobeným procesorem byl i4004, představený roku 1971. Díky inovativnímu přístupu a nestandardnímu myšlení předběhl Intel své konkurenty o několik let. Pozdější investice do nových mikroprocesorů a rozvoj osobních počítačů přinesly firmě slávu, která trvá dodnes.

 

V nabídce firmy najdete mj. SSD disky a procesory. Z první skupiny lze uvést např. SSD DC S3700, SSD Pro 2500 nebo SSD 730. Tyto modely se oproti konkurenčním výrobkům vyznačují vysokou spolehlivostí a při jejich koupi máte záruku nejlepšího poměru kvalita - cena. Z druhé skupiny produktů uvedeme procesory Xeon® Processor E7 v2 Family, Xeon® Processor 5000 Sequence, Xeon Phi™ Coprocessors, Itanium® Processor, Atom™ Processor for Server a Atom™ Processor for Storage. Každý z nich je vysoce výkonný, což zjednodušuje využití nejnovějších technologií.

 

Firmu Intel založili roku 1968 Gordon Moore a Robert Noyce. Společně ji dovedli až na vrchol počítačové branže. Hlavní sídlo společnosti se nachází ve městě Santa Clara v Kalifornii. V současné době se většina modelů vyrábí v Chandleru v Arizoně. Hlavním posláním firmy je inovativnost, proto má Intel po celém světě širokou síť výzkumných ústavů. Díky tomu lze využít poznatky v oboru napříč různými kulturami a vytvářet kreativní, moderní řešení.

Doporučujeme Vám

Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Prodejní portál
Vše, co hledáte.Přidejte se k nám!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma pro firemní zákazníkyPřidejte se k nám!
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění