Váš košík
Produkty w objednávkach: 0Součet: 0 Kč
Produkty w dotazech: 0Součet: 0 Kč
Načítání...
Potřebujete pomoct nebo poradit?
Náš obchodní úsek Vám rád poskytne veškeré informace:
+420 246 080 303

E-mail
info at senetic dot cz
azure-do-zmiany

veritas-do-zmiany


Intel logo

Intel je americká firma, která se zaměřuje na výrobu procesorů a integrovaných obvodů. Zabývá se také základními deskami, chipsety, integrovanými grafickými kartami a jednočipovými počítači. Název firmy je odvozen z výrazů "Integrated Electronics".

 

Intel se stal jedním z největších světových výrobců hardwaru především díky vynálezu tranzistoru a integrovaného obvodu. Firma dokázala navrhovat technicky vyspělé procesory a nabídla vysoké výrobní kapacity, proto se ze společnosti známé pouze v úzkém kruhu odborníků brzy stal mezinárodní fenomén. Na její popularitu měla vliv také reklamní kampaň "Intel Inside" z 90. let.

 

Prvním vyrobeným procesorem byl i4004, představený roku 1971. Díky inovativnímu přístupu a nestandardnímu myšlení předběhl Intel své konkurenty o několik let. Pozdější investice do nových mikroprocesorů a rozvoj osobních počítačů přinesly firmě slávu, která trvá dodnes.

 

V nabídce firmy najdete mj. SSD disky a procesory. Z první skupiny lze uvést např. SSD DC S3700, SSD Pro 2500 nebo SSD 730. Tyto modely se oproti konkurenčním výrobkům vyznačují vysokou spolehlivostí a při jejich koupi máte záruku nejlepšího poměru kvalita - cena. Z druhé skupiny produktů uvedeme procesory Xeon® Processor E7 v2 Family, Xeon® Processor 5000 Sequence, Xeon Phi™ Coprocessors, Itanium® Processor, Atom™ Processor for Server a Atom™ Processor for Storage. Každý z nich je vysoce výkonný, což zjednodušuje využití nejnovějších technologií.

 

Firmu Intel založili roku 1968 Gordon Moore a Robert Noyce. Společně ji dovedli až na vrchol počítačové branže. Hlavní sídlo společnosti se nachází ve městě Santa Clara v Kalifornii. V současné době se většina modelů vyrábí v Chandleru v Arizoně. Hlavním posláním firmy je inovativnost, proto má Intel po celém světě širokou síť výzkumných ústavů. Díky tomu lze využít poznatky v oboru napříč různými kulturami a vytvářet kreativní, moderní řešení.

Výprodej
Potřebujete zboží naléhavě hned teď nebo máte silně omezený rozpočet? Podívejte se co nabízíme ve výprodeji!
Máte nějaký dotaz?
Zavolejte nebo napište:

+420 246 080 303
info at senetic dot cz
Aktuální akce:
-28%
-8%
-51%
Nesprávná mailová adresa.
Přidejte se k odběratelům našich novinek a buďte stále v obraze, jaké nové akce pro Vás chystáme!
Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme! Vaše e-mailová adresa vyžaduje potvrzení. Zkontrolujte poštu, na adresu %1$s poslali jsme mail s aktivačním linkem.
Partnerství
Způsoby doručení