0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware
Hard Drives

HP Logo

Bohatý sortiment pevných disků značky Hewlett-Packart tvoří zařízení ze série Spare Parts, která nabízí díly doplňující kompletní produkty. Díky jejich použití se prodlužuje životnost systémů a obnovují se jejich původní parametry.

 

Disky založené na magnetických médiích zaručují uspokojivou rychlost přenosu dat, vysoké otáčky, kapacitu dle potřeb zákazníka a výhodnou průměrnou dobu bezporuchového provozu (MTBF).

 

Správný výběr konkrétního modelu umožňuje zajistit optimální poměr nákladů k výkonu a eliminovat nutnost zakoupení nového hardwaru. Uvádění produktů do provozu je díky snadné instalaci zcela bezproblémové, nové díly se rychle integrují do stávající infrastruktury.

 

Podrobné informace o konkrétních pevných discích najdete ve specifikacích u každého z modelů. Máte-li nějaké dotazy, obraťte se na naše specialisty, kteří Vám vyčerpávajícím způsobem vysvětlí všechny nejasnosti a pomohou Vám vybrat to správné řešení.

Doporučujeme Vám

Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění