Váš košík
Produkty w objednávkach: 0Součet: 0 Kč
Produkty w dotazech: 0Součet: 0 Kč
Načítání...
Potřebujete pomoct nebo poradit?
Náš obchodní úsek Vám rád poskytne veškeré informace:
+420 246 080 303

E-mail
info at senetic dot cz
azure-do-zmiany

veritas-do-zmiany


HP Logo

Sortiment z kategorie Spare Parts tvoří náhradní díly pro vyspělé produkty nabízené firmou Hewlett-Packard. Tyto produkty se osvědčují tam, kde je potřeba vyměnit konkrétní element a prodloužit tak životnost daného zařízení.

 

Výrobce usiluje o to, aby měly nabízené produkty co nejdelší životnost. Snaží se zvýšit komfort práce a minimalizovat náklady, proto umožňuje získat jednotlivé díly, které doplní celou strukturu. Díky tomu snižuje náklady, které by bylo jinak nutno vynaložit na koupi nového zařízení.

 

Sortiment produktů HP tvoří např. servery typu blade, tower a rack, profesionální pracovní stanice, routery, switche, firewally, tiskárny a monitory. Z takto široké nabídky zařízení si zvolí každý optimální řešení, které maximálně využije v domácím či firemním prostředí. Díky použití nejnovějších technologií jsou produkty univerzální a snadné na údržbu. Díky nabídce Spare Parts budou Vaše zařízení déle funkční a umožní Vám využít všechny jejich možnosti..

 

Díky inovativnosti, vstřícnost vůči potřebám trhu a širokému výzkumu nových technologií určuje firma HP trendy na trhu a utváří tak budoucí podobu technologické branže. Mnohaletý výzkum a vývoj umožnil firmě dosáhnout těch nejlepších ukazatelů výkonu a škálovatelnosti. Kvalitu produktů potvrzuje popularita a bohaté zkušenosti giganta z Palo Alto, jedné z největších světových firem v oblasti informatiky. Právě tato firma vytvořila první osobní počítač na světě a zapsala se tak natrvalo do historie komputerizace. HP sází na filozofii stabilního růstu, proto slaví úspěchy na trhu již přes 60 let. Je považována za tvůrce Silicon Valley. 

 

Máte-li nějaké dotazy či pochybnosti ohledně produktů z kategorie Spare Parts, obraťte se na naše specialisty, kteří Vám odborně poradí a pomohou s výběrem příslušných dílů.

Výprodej
Potřebujete zboží naléhavě hned teď nebo máte silně omezený rozpočet? Podívejte se co nabízíme ve výprodeji!
Máte nějaký dotaz?
Zavolejte nebo napište:

+420 246 080 303
info at senetic dot cz
Aktuální akce:
-13%
-26%
-16%
Nesprávná mailová adresa.
Přidejte se k odběratelům našich novinek a buďte stále v obraze, jaké nové akce pro Vás chystáme!
Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme! Vaše e-mailová adresa vyžaduje potvrzení. Zkontrolujte poštu, na adresu %1$s poslali jsme mail s aktivačním linkem.
Partnerství
Způsoby doručení