0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware
HP Spare Parts

HP Logo

Sortiment z kategorie Spare Parts tvoří náhradní díly pro vyspělé produkty nabízené firmou Hewlett-Packard. Tyto produkty se osvědčují tam, kde je potřeba vyměnit konkrétní element a prodloužit tak životnost daného zařízení.

 

Výrobce usiluje o to, aby měly nabízené produkty co nejdelší životnost. Snaží se zvýšit komfort práce a minimalizovat náklady, proto umožňuje získat jednotlivé díly, které doplní celou strukturu. Díky tomu snižuje náklady, které by bylo jinak nutno vynaložit na koupi nového zařízení.

 

Sortiment produktů HP tvoří např. servery typu blade, tower a rack, profesionální pracovní stanice, routery, switche, firewally, tiskárny a monitory. Z takto široké nabídky zařízení si zvolí každý optimální řešení, které maximálně využije v domácím či firemním prostředí. Díky použití nejnovějších technologií jsou produkty univerzální a snadné na údržbu. Díky nabídce Spare Parts budou Vaše zařízení déle funkční a umožní Vám využít všechny jejich možnosti..

 

Díky inovativnosti, vstřícnost vůči potřebám trhu a širokému výzkumu nových technologií určuje firma HP trendy na trhu a utváří tak budoucí podobu technologické branže. Mnohaletý výzkum a vývoj umožnil firmě dosáhnout těch nejlepších ukazatelů výkonu a škálovatelnosti. Kvalitu produktů potvrzuje popularita a bohaté zkušenosti giganta z Palo Alto, jedné z největších světových firem v oblasti informatiky. Právě tato firma vytvořila první osobní počítač na světě a zapsala se tak natrvalo do historie komputerizace. HP sází na filozofii stabilního růstu, proto slaví úspěchy na trhu již přes 60 let. Je považována za tvůrce Silicon Valley. 

 

Máte-li nějaké dotazy či pochybnosti ohledně produktů z kategorie Spare Parts, obraťte se na naše specialisty, kteří Vám odborně poradí a pomohou s výběrem příslušných dílů.

Doporučujeme Vám

Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Prodejní portál
Vše, co hledáte.Přidejte se k nám!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma pro firemní zákazníkyPřidejte se k nám!
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění