Česká republika (změnit)
Připravili jsme pro Vás obchod ve Vašem jazyku a měně.
Vyberte svou lokalitu:
  0
  Poptávka
  0 Kč
  0
  Košík
  0 Kč
  Načítání...
  Načítání...
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
  Položka je vyprodaná.
  Litujeme, ale položka je vyprodaná.
  Tiskárny HP


  HP Logo

  Nabídka tiskáren a multifunkčních zařízení zahrnuje výrobní řady jako DeskJet, LaserJet, DesignJet a OfficeJet, mezi nimiž lze najít inkoustové a laserové, černobílé, barevné, bezdrátové i mobilní tiskárny.

   

  LaserJet je série laserových - barevných i černobílých tiskáren, které se léta těší neměnnou oblibou; vyznačuje se nízkými provozními náklady, dokonalou kvalitou tiskových výstupů a rychlým tiskem. Zákazníci nejraději vybírají modely LaserJet P3015 a LaseJet Pro 400.

   

  Office Jet to jsou tiskárny a multifunkční zařízení, u nichž byl kladen důraz především na výkonnost, díky čemuž mnoho modelů nabízí barevný tisk dokumentů vysoké kvality až o 50 % levněji než laserové tiskárny.

   

  Série DesignJet je nabídka určená profesionálům, jejichž práce vyžaduje tisk nejvyšší kvality a často ve velkém formátu - architektům, grafikům, fotografům. Zařízení HP DesignJet Scanner dodatečně zlepšuje práci, neboť umožňuje skenování velkých formátů.

   

  HP DeskJet Mobile je řešením, které umožňuje použít tiskárnu nebo multifunkční zařízení za každých podmínek díky baterii - bez nutnosti připojení k napájení.

  Aktuální akce:
  -30%
  Zůstaňte s námi v kontaktu!
  Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

  Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

  Nesprávná mailová adresa.
  Tato mailová adresa už je potvrzená.
  Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
  Děkujeme vám!
  Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
  Partnerství
  Způsoby platby
  Způsoby doručení
  EBA National Winner Banner