OK
0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware
Tiskárny HP

HP Logo

Nabídka tiskáren a multifunkčních zařízení zahrnuje výrobní řady jako DeskJet, LaserJet, DesignJet a OfficeJet, mezi nimiž lze najít inkoustové a laserové, černobílé, barevné, bezdrátové i mobilní tiskárny.

 

LaserJet je série laserových - barevných i černobílých tiskáren, které se léta těší neměnnou oblibou; vyznačuje se nízkými provozními náklady, dokonalou kvalitou tiskových výstupů a rychlým tiskem. Zákazníci nejraději vybírají modely LaserJet P3015 a LaseJet Pro 400.

 

Office Jet to jsou tiskárny a multifunkční zařízení, u nichž byl kladen důraz především na výkonnost, díky čemuž mnoho modelů nabízí barevný tisk dokumentů vysoké kvality až o 50 % levněji než laserové tiskárny.

 

Série DesignJet je nabídka určená profesionálům, jejichž práce vyžaduje tisk nejvyšší kvality a často ve velkém formátu - architektům, grafikům, fotografům. Zařízení HP DesignJet Scanner dodatečně zlepšuje práci, neboť umožňuje skenování velkých formátů.

 

HP DeskJet Mobile je řešením, které umožňuje použít tiskárnu nebo multifunkční zařízení za každých podmínek díky baterii - bez nutnosti připojení k napájení.

Doporučujeme Vám
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění