Česká republika (změnit)
Připravili jsme pro Vás obchod ve Vašem jazyku a měně.
Vyberte svou lokalitu:
  0
  Poptávka
  0 Kč
  0
  Košík
  0 Kč
  Načítání...
  Načítání...
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
  Servisní balíčky HP


  HP Logo

  Servisní balíčky HP Care Pack umožňují optimální konfiguraci zařízení, rychlé řešení problému při jejich užívání, získání profesionální pozáruční péče a získání odborných znalostí - toto všechno jako pozornost, jakou firma Hewlett-Packard věnuje spokojenosti a pracovnímu komfortu zákazníků, kteří používají její zařízení.

   

  HP Care Pack je balíček servisních služeb, které jsou komponovány tak, aby zajistily nezbytnou podporu uživatelům výrobků HP - zahrnutí všechna zařízení informačního systému, která se nacházejí ve firmě: od stolních počítačů po největší servery. Jde o telekomunikační řešení, které umožňuje využít pomoc nejlépe kvalifikovaných specialistů.

   

  O využití nabídky Care Pack je nutné přemýšlet obzvlášť při nákupu zařízení vyšší úrovně a při vytváření složité síťové struktury, neboť pomoc s instalací a zavedením bude mít zajisté za následek získání maximální výkonnosti, času bez prostojů, redukci nákladů a dále po období záruky zařízení - prodloužená pozáruční péče umožní delší používání zařízení bez nesení rizika nákladných oprav.

   

  Hewlett-Packard má také bohatou nabídku vzdělávacích služeb spojených s obsluhou zařízení a softwaru HP.

  Aktuální akce:
  -53%
  Zůstaňte s námi v kontaktu!
  Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

  Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

  Nesprávná mailová adresa.
  Tato mailová adresa už je potvrzená.
  Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
  Děkujeme vám!
  Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
  Partnerství
  Způsoby platby
  Způsoby doručení
  EBA National Winner Banner