0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware
Servisní balíčky HP

HP Logo

Servisní balíčky HP Care Pack umožňují optimální konfiguraci zařízení, rychlé řešení problému při jejich užívání, získání profesionální pozáruční péče a získání odborných znalostí - toto všechno jako pozornost, jakou firma Hewlett-Packard věnuje spokojenosti a pracovnímu komfortu zákazníků, kteří používají její zařízení.

 

HP Care Pack je balíček servisních služeb, které jsou komponovány tak, aby zajistily nezbytnou podporu uživatelům výrobků HP - zahrnutí všechna zařízení informačního systému, která se nacházejí ve firmě: od stolních počítačů po největší servery. Jde o telekomunikační řešení, které umožňuje využít pomoc nejlépe kvalifikovaných specialistů.

 

O využití nabídky Care Pack je nutné přemýšlet obzvlášť při nákupu zařízení vyšší úrovně a při vytváření složité síťové struktury, neboť pomoc s instalací a zavedením bude mít zajisté za následek získání maximální výkonnosti, času bez prostojů, redukci nákladů a dále po období záruky zařízení - prodloužená pozáruční péče umožní delší používání zařízení bez nesení rizika nákladných oprav.

 

Hewlett-Packard má také bohatou nabídku vzdělávacích služeb spojených s obsluhou zařízení a softwaru HP.

Doporučujeme Vám

Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Prodejní portál
Vše, co hledáte.Přidejte se k nám!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma pro firemní zákazníkyPřidejte se k nám!
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění