0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Notebooky HP


HP Logo

Notebooky značky HP - moderní přístroje pro firmy

Široký sortiment notebooků od firmy Hewlett Packard nabízí přístroje, které vynikají svými funkcemi a pečlivým provedením. Nejnovější technologické výdobytky, které jsou v nich použity, optimálně ladí se stylovými detaily. Tyto přístroje byly navrženy tak, aby zjednodušovaly každodenní povinnosti a přizpůsobily se pracovnímu tempu svých uživatelů.

 

Díky své spolehlivosti a použití inovativních řešení jsou notebooky velmi oblíbené. Jejich popularita vyplývá také z velmi výhodného poměru ceny a kvality. Při vývoji těchto strojů vsadil výrobce na dokonalou funkčnost, výkon a jednoduchost. Vylepšení v oblasti zabezpečení umožňují svobodně pracovat, bez obav o bezpečnost. Revoluční novinky přispívají k lepší efektivitě práce, lepším výsledkům a dynamičtějšímu rozvoji.

 

Odolná konstrukce, jasný a čitelný displej a vysoký výpočetní výkon - to jsou jen některé z výhod přístrojů Hewlett Packard.

 

E-shop Senetic - nabídka

Nabízíme přístroje z řady ProBook a EliteBook. Z první série uvádíme modely číslo 430, 450, 455, 470, 640, 645 a 650. Ve druhé sérii pak najdete modely 720, 725, 740, 745, 750, 755, 820, 840, 850 a E810.

 

Obraťte se na našeho specialistu a zjistěte, co všecho Vám můžeme ještě nabídnout.

Aktuální akce
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení
EBA National Winner Banner