Česká republika (změnit)
Připravili jsme pro Vás obchod ve Vašem jazyku a měně.
Vyberte svou lokalitu:
  0
  Poptávka
  0 Kč
  0
  Košík
  0 Kč
  Načítání...
  Načítání...
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
  Položka je vyprodaná.
  Litujeme, ale položka je vyprodaná.
  HP Desktops


  Stolní počítače HP pro náročné

   

  HP Logo

  Nabídka stolních počítačů HP obsahuje přístroje z kategoria EliteDesk, EliteOne, Compaq, ProDesk a ProOne. Každý z nich má velmi kvalitní provedení, nejnovější funkce, moderní design a je nabízen za atraktivní cenu. Desktopy HP dávají také jistotu, že používáte produkty založené na nejnovějších technologiích, revoluční vylepšení zlepšující komfort při práci a funkce, díky nimž dostává Vaše práce lepší výkon.

   

  Počítače HP představuje optimální řešení pro Vaše potřeby!

  Díky širokému výběru modelů si každý uživatel vybere produkt, který svou velikostí a parametry bude splňovat jeho individuální potřeby. Kompaktní konstrukce umožňuje umístit přístroje tak, aby byly snadno přístupné. Mnohaúrovňová zabezpečovací funkce zaručují vysoký stupeň ochrany dat a minimalizují riziko poruch. 

   

  Počítače PC od HP vynikají svou intuitivní obsluhou a maximální ergonomií. Proces instalace je kontinuální a umožňuje rychlé uvedení do provozu a zahájení práce. Nadprůměrný spolehlivost a vysoký výkon - to jsou pouze některé z výhod, které splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků.

  Aktuální akce:
  -30%
  Zůstaňte s námi v kontaktu!
  Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

  Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

  Nesprávná mailová adresa.
  Tato mailová adresa už je potvrzená.
  Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
  Děkujeme vám!
  Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
  Partnerství
  Způsoby platby
  Způsoby doručení
  EBA National Winner Banner