0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware
HP Cartridges & Toner

HP Logo

Originální náplně a tonery do tiskáren zajišťují vyšší výkonnost a kvalitu tisku než kompatibilní verze, jsou také zárukou bezpečné spolupráce se zařízením. Firma HP nabízí do svých tiskáren širokou škálu náplní a tonerů, mezi nimiž rozlišujeme náplně typu Inkjet, LJ, Large Format Inks a tonery.

 

Cartridge Inkjet se dělí na 3 základní skupiny, které tvoří černé náplně, barevné náplně a blistrové verze, často zvané také Combo Pack.

 

Cartridge a tonery série LJ jsou rovněž rozděleny na černé a barevné pro barevné tiskárny a černé pro černobílé tiskárny.

 

V nabídce náplní a tonerů HP najdeme výrobky jak do tiskáren v současné době vyráběných, i těch, jejichž distribuce již skončila. Dlouhá doba dodávání provozních materiálů pro zařízení HP umožňuje mnohaletý provoz konkrétního zařízení, což má zvláštní význam v případě velkorozměrových zařízení využívaných komerčním způsobem, kde nejsou jakékoli dodatečné náklady spojené s výměnou zařízení žádoucí.

Doporučujeme Vám

Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Prodejní portál
Vše, co hledáte.Přidejte se k nám!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma pro firemní zákazníkyPřidejte se k nám!
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění