Česká republika (změnit)
Připravili jsme pro Vás obchod ve Vašem jazyku a měně.
Vyberte svou lokalitu:
  0
  Poptávka
  0 Kč
  0
  Košík
  0 Kč
  Načítání...
  Načítání...
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
  Položka je vyprodaná.
  Litujeme, ale položka je vyprodaná.
  HP Cartridges & Toner


  HP Logo

  Originální náplně a tonery do tiskáren zajišťují vyšší výkonnost a kvalitu tisku než kompatibilní verze, jsou také zárukou bezpečné spolupráce se zařízením. Firma HP nabízí do svých tiskáren širokou škálu náplní a tonerů, mezi nimiž rozlišujeme náplně typu Inkjet, LJ, Large Format Inks a tonery.

   

  Cartridge Inkjet se dělí na 3 základní skupiny, které tvoří černé náplně, barevné náplně a blistrové verze, často zvané také Combo Pack.

   

  Cartridge a tonery série LJ jsou rovněž rozděleny na černé a barevné pro barevné tiskárny a černé pro černobílé tiskárny.

   

  V nabídce náplní a tonerů HP najdeme výrobky jak do tiskáren v současné době vyráběných, i těch, jejichž distribuce již skončila. Dlouhá doba dodávání provozních materiálů pro zařízení HP umožňuje mnohaletý provoz konkrétního zařízení, což má zvláštní význam v případě velkorozměrových zařízení využívaných komerčním způsobem, kde nejsou jakékoli dodatečné náklady spojené s výměnou zařízení žádoucí.

  Aktualne promocje:
  Zůstaňte s námi v kontaktu!
  Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

  Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

  Nesprávná mailová adresa.
  Tato mailová adresa už je potvrzená.
  Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
  Děkujeme vám!
  Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
  Partnerství
  Způsoby platby
  Způsoby doručení
  EBA National Winner Banner