0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware
HP

HP Logo

Hewlett-Packard Company (HP) je jednou z největších informatických firem na světě, je také producentem osobních počítačů, tiskáren, serverů, monitorů, či pracovních stanic. HP je také firmou, která svou činnost zahájila v meziválečném období a která se od svého začátku řídila filozofií harmonického a stabilního růstu. Za nejdůležitější prvek ve firmě byli považováni oddaní a svědomití pracovníci, díky kterým se mohla firma vždy klidně dívat do budoucnosti.

 

Mnohaletá výroba elektronických zařízení a přístrojů umožnila firmě dosáhnout nejvyšších ukazatelů kvality, produktivity a škálovatelnosti vlastních zařízení. To pochopitelně dovoluje obsluhovat systém s jakýmkoliv zatížením. Také otevřenost vůči potřebám trhu a chuť objevovat nové věci přispěly k mnoha novátorským řešením a patentování řady vynálezů.

 

Firma HP se již více než 60 let zabývá výrobou počítačů. Je rovněž odpovědná za vývoj a zavedení disket 3,5”. Hewlett-Packard také podporuje všechna řešení v oblasti tisku a dekódování obrazu, je považována za „rodiče” Silicon Valley v USA.

 

Nabídka firmy HP obsahuje bohatou škálu produktů, z nichž lze zdůraznit:

- profesionální pracovní stanice (série Z1, Z220, Z420, Z620, Z820)
- servery typu blade, tower a rack (série DL, ML, BladeCenter)
- síťové přepínače a routery
- síťová zabezpečení (firewally)
- zařízení bezdrátových sítí (WiFi)
- tiskárny, monitory a jiná zařízení každodenního provozu

 

Plné spektrum serverových řešení, velkokapacitních pamětí nebo diskové pole (disk array) umožňuje uživatelům ideální volbu a škálovatelnost zařízení podle potřeb - jak v domácích podmínkách tak v podmínkách firem, kde pracují. Díky využití nejnovějších dostupných technologií se produkty stávají plně univerzální a mnohem snadnější pro údržbu a správu.

 

HP kromě toho, že dbá o vysokou kvalitu svých výrobků, pečuje také o ochranu životního prostředí a již mnoho let je v řadě hodnocení považována za jednu z „nejzelenějších” světových značek.

 

Doporučujeme Vám

Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění