Váš košík
Produkty w objednávkach: 0Součet: 0 Kč
Produkty w dotazech: 0Součet: 0 Kč
Načítání...
Potřebujete pomoct nebo poradit?
Náš obchodní úsek Vám rád poskytne veškeré informace:
+420 246 080 303

E-mail
info at senetic dot cz
azure-do-zmiany

veritas-do-zmiany


HGST Logo

Firma HGST (Hitachi Global Storage Technologies, součást koncernu Western Digital) se zaměřuje na výrobu pevných disků, SSD disků a externích pamětí typu mass storage. Jako první na světě začala nabízet 3,5 palcové pevné disky s kapacitou 8 TB, určené k použití v profesionálních datových centrech, kde je prioritní jak maximální kapacita, tak hustota zápisu.

 

Firma se snaží, aby se její produkty lišily od konkurence svou inovativností a použitím těch nejnovějších, prvotřídních technologií. V případě disků to znamená, že její výrobky zaručují bezpečnou a spolehlivou úschovu dat. Produkty firmy HGST v sobě spojují technicky nejvyspělejší hardwarová a softwarová řešení, proto jsou určeny těm nejnáročnějším zákazníkům.

 

Použitím technologie 7Stac a HelioSeal vzbudila společnost zájem spotřebitelů na celém světě. Díky první z těchto technologií se do disku vejde až sedm ploten namísto pěti, druhá technologie spočívá ve vyplnění vnitřku disku heliem namísto dosavadního vzduchu. Helium má oproti vzduchu až 7x nižší hustotu, což snižuje odpor při pohybu. Helium je také ušlechtilý plyn - nereaguje s jinými materiály. Je sníženo také tření, jemuž jsou vystaveny hlavy a plotny HDD. HGST tím, že hermeticky uzavírá kryty disků, které mají obvykle speciální otvory a kanály, šetří energii a místo. Nová řešení umožňují lépe komprimovat data. Firma věnovala vývoji a testování této metody 6 let.

 

Jejich disky jsou charakteristické svým příznivým poměrem kapacity a hmotnosti, při vyšší energetické účinnosti. Použitá technologie TCOptimized umožňuje tišší a chladnější provoz - ve srovnání s tradičními disky vyplněnými vzduchem. Z nejpopulárnějších sérií uvádíme Ultrastar, Deskstar, Travelstar, Endurastar a Cinemastar.

 

Máte-li nějaký dotaz ohledně produktů HGST, které nabízejí hardwarové šifrování, kontaktujte nás.

Výprodej
Potřebujete zboží naléhavě hned teď nebo máte silně omezený rozpočet? Podívejte se co nabízíme ve výprodeji!
Máte nějaký dotaz?
Zavolejte nebo napište:

+420 246 080 303
info at senetic dot cz
Aktuální akce:
-35%
-71%
-8%
Nesprávná mailová adresa.
Přidejte se k odběratelům našich novinek a buďte stále v obraze, jaké nové akce pro Vás chystáme!
Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme! Vaše e-mailová adresa vyžaduje potvrzení. Zkontrolujte poštu, na adresu %1$s poslali jsme mail s aktivačním linkem.
Partnerství
Způsoby doručení