Tato stránka používá soubory cookie, seznamte se s dalšími informacemi
0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
azure-do-zmiany

veritas-do-zmiany


HGST Logo

Firma HGST (Hitachi Global Storage Technologies, součást koncernu Western Digital) se zaměřuje na výrobu pevných disků, SSD disků a externích pamětí typu mass storage. Jako první na světě začala nabízet 3,5 palcové pevné disky s kapacitou 8 TB, určené k použití v profesionálních datových centrech, kde je prioritní jak maximální kapacita, tak hustota zápisu.

 

Firma se snaží, aby se její produkty lišily od konkurence svou inovativností a použitím těch nejnovějších, prvotřídních technologií. V případě disků to znamená, že její výrobky zaručují bezpečnou a spolehlivou úschovu dat. Produkty firmy HGST v sobě spojují technicky nejvyspělejší hardwarová a softwarová řešení, proto jsou určeny těm nejnáročnějším zákazníkům.

 

Použitím technologie 7Stac a HelioSeal vzbudila společnost zájem spotřebitelů na celém světě. Díky první z těchto technologií se do disku vejde až sedm ploten namísto pěti, druhá technologie spočívá ve vyplnění vnitřku disku heliem namísto dosavadního vzduchu. Helium má oproti vzduchu až 7x nižší hustotu, což snižuje odpor při pohybu. Helium je také ušlechtilý plyn - nereaguje s jinými materiály. Je sníženo také tření, jemuž jsou vystaveny hlavy a plotny HDD. HGST tím, že hermeticky uzavírá kryty disků, které mají obvykle speciální otvory a kanály, šetří energii a místo. Nová řešení umožňují lépe komprimovat data. Firma věnovala vývoji a testování této metody 6 let.

 

Jejich disky jsou charakteristické svým příznivým poměrem kapacity a hmotnosti, při vyšší energetické účinnosti. Použitá technologie TCOptimized umožňuje tišší a chladnější provoz - ve srovnání s tradičními disky vyplněnými vzduchem. Z nejpopulárnějších sérií uvádíme Ultrastar, Deskstar, Travelstar, Endurastar a Cinemastar.

 

Máte-li nějaký dotaz ohledně produktů HGST, které nabízejí hardwarové šifrování, kontaktujte nás.

Info Box
Máte nějaký dotaz?
Zavolejte nebo napište:

+420 246 080 303
info at senetic dot cz
Aktuální akce:
-63%
-14%
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.
Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.
Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení