0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware
Primergy Servers Tower

Fujitsu logo

Primergy TX, řada věžových serverů (krytu typu tower), představuje důvěryhodné, spolehlivé a ekonomické řešení pro malé či střední firmy a oddělení velkých podniků. Nabídka zahrnuje servery série TX100, TX140, TX150, TX200, TX300. Rychlé a moderní procesy Intel Xeon a standardní vybavení harddisků s vysokou kapacitou ve všech serverech IBM Primergy TX zaručují jejich odpovídající výkon, spolehlivost a funkčnost.

 

Tichý provoz zajišťuje optimalizované proudění vzduchu v krytu a chladící systém Fujitsu Cool-Safe. Komfort obsluhy a mobilitu zvyšuje kryt bez šroubů a použití řešení Easy Rails, které usnadňuje připojování a odpojování harddisků.

 

Většinu serverů série TX lze upevnit na stojany nebo do serverových skříní, což umožňuje maximální flexibilitu síťové infrastruktury ve firmě. Nejpopulárnějšími modely z této kategorie jsou Primergy TX100 S3p a Primergy TX150 S8.

Doporučujeme Vám

Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění