Česká republika (změnit)
Připravili jsme pro Vás obchod ve Vašem jazyku a měně.
Vyberte svou lokalitu:
  0
  Poptávka
  0 Kč
  0
  Košík
  0 Kč
  Načítání...
  Načítání...
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
  Položka je vyprodaná.
  Litujeme, ale položka je vyprodaná.
  Primergy Servers Rack


  Fujitsu logo

  Řada rackových serverů Fujitsu Primergy RX zajišťuje nejlepší parametry výkonnosti a energetické úspornosti ve své třídě. Jednou z charakteristických vlastností modelů RX je velmi nízká poruchovost.

   

  Primergy RX100 S8 je vybaven jedním procesorovým serverem určeným nízkorozpočtovým řešením. Kromě parametrů přizpůsobených požadavkům menších firem a organizací zajišťuje nejvyšší kvalitu a nákladovou efektivitu.

   

  Při projektování Primergy RX200 se inženýři Fujitsu soustředili na zajištění co nejvyššího výkonu nevelikého zařízení, umístěnému v krytu s rozměrem 1U. Možnost doplňkového rozšíření tohoto serveru způsobuje, že se dokonale osvědčí při obsluze cloudové technologie a menších databází.

   

  Primergy RX2520 M1 je výkonná (obsluha maximálně 10 jader a 192 GB paměti RAM), plně škálovatelná serverová platforma, s níž může spolupracovat až 12 harddisků.

   

  Server Primergy RX300 8. generace zajišťuje výkonnost, všestrannost a škálovatelnost, což vyžadují pokrokové informační projekty nebo obsluha rozšířených aplikací. Vzhledem k předchozí verzi zařízení byl o 50 % zvýšen maximální počet jader.

  Aktuální akce:
  -10%
  Zůstaňte s námi v kontaktu!
  Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

  Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

  Nesprávná mailová adresa.
  Tato mailová adresa už je potvrzená.
  Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
  Děkujeme vám!
  Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
  Partnerství
  Způsoby platby
  Způsoby doručení
  EBA National Winner Banner