Česká republika (změnit)
Připravili jsme pro Vás obchod ve Vašem jazyku a měně.
Vyberte svou lokalitu:
  0
  Poptávka
  0 Kč
  0
  Košík
  0 Kč
  Načítání...
  Načítání...
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
  Položka je vyprodaná.
  Litujeme, ale položka je vyprodaná.
  Esprimo Desktops


  Fujitsu logo

  Pracovní stanice v nabídce Fujitsu jsou rozděleny na 3 třídy výrobků se společným názvem Celsius, které jsou přizpůsobeny potřebám a rozpočtu různých uživatelů. Umožňuje to precizní výběr zařízení odpovídajících požadavkům při zachování investičních nákladů na nejnižší úrovni.

   

  Celsius All-round jsou standardní modely, které zajišťují výkonný a nepřetržitý provoz při využití standardních aplikací a kancelářského softwaru. Pokročilejší pracovní stanice splňující vyšší požadavky na výkonnost procesoru a grafické systémy se nazývají Celsius Advanced. Tato série zahrnuje prověřené modely Celsius M720 a Celsius M730, které se těší uznáním zákazníků.

   

  Nejvyšší výkonnost, nezbytnou při práci s využitím profesionálního grafického a průmyslového programu zajišťují pracovní stanice Celsius Superior. Modely Celsius R920 a R930 byly vybaveny 2 procesory Intel E5.

   

  Společnou vlastností všech modelů pracovních stanic Fujitsu Celsius je nízká hlučnost, která umožňuje provádět výkonnou práci osobám, které se nacházejí v jejich blízkosti.

  Aktuální akce:
  -10%
  Zůstaňte s námi v kontaktu!
  Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

  Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

  Nesprávná mailová adresa.
  Tato mailová adresa už je potvrzená.
  Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
  Děkujeme vám!
  Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
  Partnerství
  Způsoby platby
  Způsoby doručení
  EBA National Winner Banner