0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware
Esprimo Desktops

Fujitsu logo

Pracovní stanice v nabídce Fujitsu jsou rozděleny na 3 třídy výrobků se společným názvem Celsius, které jsou přizpůsobeny potřebám a rozpočtu různých uživatelů. Umožňuje to precizní výběr zařízení odpovídajících požadavkům při zachování investičních nákladů na nejnižší úrovni.

 

Celsius All-round jsou standardní modely, které zajišťují výkonný a nepřetržitý provoz při využití standardních aplikací a kancelářského softwaru. Pokročilejší pracovní stanice splňující vyšší požadavky na výkonnost procesoru a grafické systémy se nazývají Celsius Advanced. Tato série zahrnuje prověřené modely Celsius M720 a Celsius M730, které se těší uznáním zákazníků.

 

Nejvyšší výkonnost, nezbytnou při práci s využitím profesionálního grafického a průmyslového programu zajišťují pracovní stanice Celsius Superior. Modely Celsius R920 a R930 byly vybaveny 2 procesory Intel E5.

 

Společnou vlastností všech modelů pracovních stanic Fujitsu Celsius je nízká hlučnost, která umožňuje provádět výkonnou práci osobám, které se nacházejí v jejich blízkosti.

Doporučujeme Vám

Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Prodejní portál
Vše, co hledáte.Přidejte se k nám!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma pro firemní zákazníkyPřidejte se k nám!
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění