0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware
Fujitsu

Fujitsu logo

Fujitsu je korporace pocházející z Japonska. Specializuje se na produkci počítačového vybavení, ke kterému řadíme superpočítače, osobní počítače třídy PC, servery. Dále firma působí v oblasti vývoje produkce polovodičů.

 

Historie firmy sahá do období 30. let dvacátého století, kdy ve spolupráci s firmou Siemens začíná produkci generátorů a elektrických motorů s cílem povzbudit v Japonsku aktivity v tomto směru. Firma Fujitsu se po léta vývoje zaměřovala na elektroniku, telekomunikaci a komunikaci, o čemž svědčí komerční modely telefonů, osobních počítačů, monitorů nebo herních konzol. Definitivně se pak firma zaměřila na produkci serverů, velkokapacitní paměti, počítačů a klientských zařízení jako jsou tablety, notebooky, terminály a periferní zařízení.

 

Servery značky Fujitsu jsou komplexním a ideálním řešením pro malé a střední podniky. Vysoká kapacita a efektivita operačních systémů a rekordně velká energetická úspornost, získaná díky dvacetileté práci týmu Green IT, dává zákazníkovi jistotu, že zařízení, které si zakoupil, bude splňovat i ta nejsmělejší očekávání.

 

K nejpopulárnějším serverům patří modely Primergy TX (série Tower) a Primergy RX (série Rack). Bohatá paleta specifikací, se kterou je možné je zakoupit, umožňuje zachovat plnou škálovatelnost zařízení ideálně přizpůsobenou potřebám zařízení na daném místě práce.

 

Škála serverových opcí, kterými lze rozšířit jednotlivé systémy, je opravdu rozsáhlá. Najdeme mezi nimi procesory, paměti RAM, pevné disky, kontrolery RAID, karty PCI, připojení typu HotPlug.

 

V nabídce firmy lze rovněž najít pracovní stanice, mezi nimiž je nejoblíbenější série CELSIUS. Tyto stanice jsou složeny z vysoce kvalitních komponentů, je také možné rozšíření o další prvky zvětšující výkonnost jednotlivých prvků v systému. Výborně se osvědčuje při použití počítačové podpory projektového, architektonického, elektrického inženýrství a finanční analýzy.

 

Doporučujeme Vám

Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Prodejní portál
Vše, co hledáte.Přidejte se k nám!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma pro firemní zákazníkyPřidejte se k nám!
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění