Váš košík
Produkty w objednávkach: 0Součet: 0 Kč
Produkty w dotazech: 0Součet: 0 Kč
Načítání...
Potřebujete pomoct nebo poradit?
Náš obchodní úsek Vám rád poskytne veškeré informace:
+420 246 080 303

E-mail
info at senetic dot cz
azure-do-zmiany

veritas-do-zmiany


Fujitsu logo

Fujitsu je korporace pocházející z Japonska. Specializuje se na produkci počítačového vybavení, ke kterému řadíme superpočítače, osobní počítače třídy PC, servery. Dále firma působí v oblasti vývoje produkce polovodičů.

 

Historie firmy sahá do období 30. let dvacátého století, kdy ve spolupráci s firmou Siemens začíná produkci generátorů a elektrických motorů s cílem povzbudit v Japonsku aktivity v tomto směru. Firma Fujitsu se po léta vývoje zaměřovala na elektroniku, telekomunikaci a komunikaci, o čemž svědčí komerční modely telefonů, osobních počítačů, monitorů nebo herních konzol. Definitivně se pak firma zaměřila na produkci serverů, velkokapacitní paměti, počítačů a klientských zařízení jako jsou tablety, notebooky, terminály a periferní zařízení.

 

Servery značky Fujitsu jsou komplexním a ideálním řešením pro malé a střední podniky. Vysoká kapacita a efektivita operačních systémů a rekordně velká energetická úspornost, získaná díky dvacetileté práci týmu Green IT, dává zákazníkovi jistotu, že zařízení, které si zakoupil, bude splňovat i ta nejsmělejší očekávání.

 

K nejpopulárnějším serverům patří modely Primergy TX (série Tower) a Primergy RX (série Rack). Bohatá paleta specifikací, se kterou je možné je zakoupit, umožňuje zachovat plnou škálovatelnost zařízení ideálně přizpůsobenou potřebám zařízení na daném místě práce.

 

Škála serverových opcí, kterými lze rozšířit jednotlivé systémy, je opravdu rozsáhlá. Najdeme mezi nimi procesory, paměti RAM, pevné disky, kontrolery RAID, karty PCI, připojení typu HotPlug.

 

V nabídce firmy lze rovněž najít pracovní stanice, mezi nimiž je nejoblíbenější série CELSIUS. Tyto stanice jsou složeny z vysoce kvalitních komponentů, je také možné rozšíření o další prvky zvětšující výkonnost jednotlivých prvků v systému. Výborně se osvědčuje při použití počítačové podpory projektového, architektonického, elektrického inženýrství a finanční analýzy.

 

Výprodej
Potřebujete zboží naléhavě hned teď nebo máte silně omezený rozpočet? Podívejte se co nabízíme ve výprodeji!
Máte nějaký dotaz?
Zavolejte nebo napište:

+420 246 080 303
info at senetic dot cz
Aktuální akce:
-12%
-35%
-51%
Nesprávná mailová adresa.
Přidejte se k odběratelům našich novinek a buďte stále v obraze, jaké nové akce pro Vás chystáme!
Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme! Vaše e-mailová adresa vyžaduje potvrzení. Zkontrolujte poštu, na adresu %1$s poslali jsme mail s aktivačním linkem.
Partnerství
Způsoby doručení