Váš košík
Produkty w objednávkach: 0Součet: 0 Kč
Produkty w dotazech: 0Součet: 0 Kč
Načítání...
Potřebujete pomoct nebo poradit?
Náš obchodní úsek Vám rád poskytne veškeré informace:
+420 246 080 303

E-mail
info at senetic dot cz
azure-do-zmiany

veritas-do-zmiany


Dell logo

Nabídka serverů firmy Dell zahrnuje řadu PowerEdge, v níž se nacházejí jak zařízení v krytech typu tower, tak servery určené k montáži do serverových skříní.

 

Nabídka volně stojících serverů zahrnuje zařízení s širokým spektrem činností. Od základního modelu PowerEdge T110 II, ideálního jako první server pro malé firmy, který plně dostačuje k obsluze služební e-mailové pošty, zpřístupňování firemních dokumentů pomocí sítě a k obsluze dálkových ovládacích pultů až po nejsilnější server PowerEdge T620 série T vybavený výkonnými procesory E5-2600, který může obsloužit až 48 TB velkokapacitní interní paměti. Je to výrobek nabízející výkonnost a dostupnost třídy enterprise, který se díky možné škálovatelnosti osvědčí ve firmách každé velikosti.

 

Rackové servery Dell získaly označení PowerEdge R. Ještě širší nabídka než v případě věžových serverů umožňuje pečlivě vybrat výrobek přesně podle potřeb organizace. Od PowerEdge R210, malého serveru s výškou 1U a s jedním procesorem, až po 4procesorový PowerEdge R920 určený k obsluze velkých databází a jiných nejnáročnějších použití, nabízejí všechna zařízení nejlepší ukazatele výkonnosti a dostupnosti, energetické úspornosti a také škálovatelnosti, která jim umožňuje rozvíjet se spolu s firmou.

Výprodej
Potřebujete zboží naléhavě hned teď nebo máte silně omezený rozpočet? Podívejte se co nabízíme ve výprodeji!
Máte nějaký dotaz?
Zavolejte nebo napište:

+420 246 080 303
info at senetic dot cz
Aktuální akce:
-61%
-17%
-87%
Nesprávná mailová adresa.
Přidejte se k odběratelům našich novinek a buďte stále v obraze, jaké nové akce pro Vás chystáme!
Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme!
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení