Česká republika (změnit)
Připravili jsme pro Vás obchod ve Vašem jazyku a měně.
Vyberte svou lokalitu:
  0
  Poptávka
  0 Kč
  0
  Košík
  0 Kč
  Načítání...
  Načítání...
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
  Položka je vyprodaná.
  Litujeme, ale položka je vyprodaná.
  Servery Dell


  Dell logo

  Nabídka serverů firmy Dell zahrnuje řadu PowerEdge, v níž se nacházejí jak zařízení v krytech typu tower, tak servery určené k montáži do serverových skříní.

   

  Nabídka volně stojících serverů zahrnuje zařízení s širokým spektrem činností. Od základního modelu PowerEdge T110 II, ideálního jako první server pro malé firmy, který plně dostačuje k obsluze služební e-mailové pošty, zpřístupňování firemních dokumentů pomocí sítě a k obsluze dálkových ovládacích pultů až po nejsilnější server PowerEdge T620 série T vybavený výkonnými procesory E5-2600, který může obsloužit až 48 TB velkokapacitní interní paměti. Je to výrobek nabízející výkonnost a dostupnost třídy enterprise, který se díky možné škálovatelnosti osvědčí ve firmách každé velikosti.

   

  Rackové servery Dell získaly označení PowerEdge R. Ještě širší nabídka než v případě věžových serverů umožňuje pečlivě vybrat výrobek přesně podle potřeb organizace. Od PowerEdge R210, malého serveru s výškou 1U a s jedním procesorem, až po 4procesorový PowerEdge R920 určený k obsluze velkých databází a jiných nejnáročnějších použití, nabízejí všechna zařízení nejlepší ukazatele výkonnosti a dostupnosti, energetické úspornosti a také škálovatelnosti, která jim umožňuje rozvíjet se spolu s firmou.

  Aktuální akce:
  Zůstaňte s námi v kontaktu!
  Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

  Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

  Nesprávná mailová adresa.
  Tato mailová adresa už je potvrzená.
  Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
  Děkujeme vám!
  Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
  Partnerství
  Způsoby platby
  Způsoby doručení
  EBA National Winner Banner