0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Server and networking accessories


Dell logo

Plné využití potenciálu škálovatelnosti serverů Dell umožňuje mimořádně bohatá nabídka serverových možností - zařízení, karet, doplňků, softwarů a servisních služeb, které umožňují rozšířit servery a zlepšit jejich parametry. Pro zajištění nejlepší kvality a komfortu práce uživatelů spolupracuje firma Dell v oblasti dodávky soustav a softwaru se světovými lídry, jako jsou Microsoft, NVIDIA a Intel.

 

Kromě nejpopulárnějších rozšíření, jako jsou harddisky, procesory či moduly paměti RAM, se v nabídce nacházejí počítačové zdroje DELL, plně kompatibilní se servery, síťové a grafické karty, řadiče RAID nebo nezbytné doplňky a kabeláž.

 

Softwarem doporučovaným pro obsluhu serverů jsou výrobky Microsoft - Windows Server 2008 a Windows Server 2012.

 

Servisní možnosti zahrnují balíčky technické podpory s různou dobou trvání (3 až 5 let) a dobou reakce specialistů Dell. Odborná pomoc při instalaci a užívání zařízení umožňuje využít maximum jejich potenciálu a prodloužit životnost.

Aktuální akce
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení
EBA National Winner Banner