0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware
Server and networking accessories

Dell logo

Plné využití potenciálu škálovatelnosti serverů Dell umožňuje mimořádně bohatá nabídka serverových možností - zařízení, karet, doplňků, softwarů a servisních služeb, které umožňují rozšířit servery a zlepšit jejich parametry. Pro zajištění nejlepší kvality a komfortu práce uživatelů spolupracuje firma Dell v oblasti dodávky soustav a softwaru se světovými lídry, jako jsou Microsoft, NVIDIA a Intel.

 

Kromě nejpopulárnějších rozšíření, jako jsou harddisky, procesory či moduly paměti RAM, se v nabídce nacházejí počítačové zdroje DELL, plně kompatibilní se servery, síťové a grafické karty, řadiče RAID nebo nezbytné doplňky a kabeláž.

 

Softwarem doporučovaným pro obsluhu serverů jsou výrobky Microsoft - Windows Server 2008 a Windows Server 2012.

 

Servisní možnosti zahrnují balíčky technické podpory s různou dobou trvání (3 až 5 let) a dobou reakce specialistů Dell. Odborná pomoc při instalaci a užívání zařízení umožňuje využít maximum jejich potenciálu a prodloužit životnost.

Doporučujeme Vám

Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění