0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
LCD Screens


Dell logo

Monitory značky Dell jsou dostupné ve čtyřech výrobních sériích, které tvoří ekonomické, profesionální, pokrokové a spotřební produkty. Dell nabízí monitory s úhlopříčkou 17 až více než 31 palců. Provedení vysoké kvality, elegantní vzhled a perfektní obraz, to jsou vlastnosti, které rozhodují o výběru právě těchto výrobků. Monitory Dell se vyznačují nízkou spotřebou elektrické energie.

 

Série E (ekonomická) představuje cenově atraktivní výrobky určené pro soukromé odběratele, malé a střední firmy. Největší popularitu si získaly modely s úhlopříčkou 17 a 19 palců, které se ideálně osvědčují při základních kancelářských pracích.

 

Série P (profesionální) to jsou modely určené především ke kancelářské práci. Ergonomie a výkonnost práce jsou prvky, které představovaly hlavní cíle při projektování těchto výrobků.

 

Série U (pokroková) je zaměřena na nejnáročnější uživatele, pro které je důležitá vysoká kvalita obrazu, zobrazení barev a velikost matrice.

 

Série S (spotřební) je série monitorů určená pro náročnou klientelu. Předností monitorů této série jsou úzké rámy, což se ideálně osvědčuje u vícemonitorových konfigurací.

Aktuální akce
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení
EBA National Winner Banner