0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware
LCD Screens

Dell logo

Monitory značky Dell jsou dostupné ve čtyřech výrobních sériích, které tvoří ekonomické, profesionální, pokrokové a spotřební produkty. Dell nabízí monitory s úhlopříčkou 17 až více než 31 palců. Provedení vysoké kvality, elegantní vzhled a perfektní obraz, to jsou vlastnosti, které rozhodují o výběru právě těchto výrobků. Monitory Dell se vyznačují nízkou spotřebou elektrické energie.

 

Série E (ekonomická) představuje cenově atraktivní výrobky určené pro soukromé odběratele, malé a střední firmy. Největší popularitu si získaly modely s úhlopříčkou 17 a 19 palců, které se ideálně osvědčují při základních kancelářských pracích.

 

Série P (profesionální) to jsou modely určené především ke kancelářské práci. Ergonomie a výkonnost práce jsou prvky, které představovaly hlavní cíle při projektování těchto výrobků.

 

Série U (pokroková) je zaměřena na nejnáročnější uživatele, pro které je důležitá vysoká kvalita obrazu, zobrazení barev a velikost matrice.

 

Série S (spotřební) je série monitorů určená pro náročnou klientelu. Předností monitorů této série jsou úzké rámy, což se ideálně osvědčuje u vícemonitorových konfigurací.

Doporučujeme Vám

Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Prodejní portál
Vše, co hledáte.Přidejte se k nám!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma pro firemní zákazníkyPřidejte se k nám!
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění