Váš košík
Produkty w objednávkach: 0Součet: 0 Kč
Produkty w dotazech: 0Součet: 0 Kč
Načítání...
Potřebujete pomoct nebo poradit?
Náš obchodní úsek Vám rád poskytne veškeré informace:
+420 246 080 303

E-mail
info at senetic dot cz
azure-do-zmiany

veritas-do-zmiany


Dell logo

Switche Dell Networking představují širokou paletu energeticky úsporných a finančně efektivních přepínačů 1GbE a 10GbE určených k modernizaci a uplatnění škálovatelnosti síťové infrastruktury.

 

Switche ze všech sérií N jsou standardně vybaveny systémem Del Networking OS 6. Snadná konfigurace s využitím automatického konfigurátoru na nosiči USB umožňuje zprovoznění zařízení bez nutnosti komplexní konfigurace TFTP a bez přítomnosti kvalifikovaných specialistů.

 

Série přepínačů Dell Networking N2000 nabízí 24 portů PoE+ a při použití dodatečného, externího zdroje napájení až 48 portů. Při připojení 12 takových switchů do stacku získáme až 600 portů 1GbE.

 

Switche Dell Networking N3000 představují výkonnější zařízení, která obsluhují 48 portů PoE+ bez nutnosti využití dodatečného napájení. Stackování 12 přepínačů této série umožňuje přístup k 624 portům 1GbE.

 

Pro nejnáročnější použití připravila firma Dell switche série Networking N4000, které v závislosti na modelu obsluhují 32 až 64 portů 10GbE. Stack složený z 12 zařízení tohoto typu umožňuje vytvoření řešení vyznačujícího se mimořádnou výkonností, dostupností a propustností, s obsluhou až 672 portů 10GbE.

 

Díky využití Dell Fresh Air mohou přepínače Dell Networking pracovat při teplotě do 50°C, což umožňuje značnou redukci nákladů na chlazení.

Výprodej
Potřebujete zboží naléhavě hned teď nebo máte silně omezený rozpočet? Podívejte se co nabízíme ve výprodeji!
Máte nějaký dotaz?
Zavolejte nebo napište:

+420 246 080 303
info at senetic dot cz
Aktuální akce:
-24%
-14%
-61%
Nesprávná mailová adresa.
Přidejte se k odběratelům našich novinek a buďte stále v obraze, jaké nové akce pro Vás chystáme!
Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme!
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení