0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware
Dell Networking

Dell logo

Switche Dell Networking představují širokou paletu energeticky úsporných a finančně efektivních přepínačů 1GbE a 10GbE určených k modernizaci a uplatnění škálovatelnosti síťové infrastruktury.

 

Switche ze všech sérií N jsou standardně vybaveny systémem Del Networking OS 6. Snadná konfigurace s využitím automatického konfigurátoru na nosiči USB umožňuje zprovoznění zařízení bez nutnosti komplexní konfigurace TFTP a bez přítomnosti kvalifikovaných specialistů.

 

Série přepínačů Dell Networking N2000 nabízí 24 portů PoE+ a při použití dodatečného, externího zdroje napájení až 48 portů. Při připojení 12 takových switchů do stacku získáme až 600 portů 1GbE.

 

Switche Dell Networking N3000 představují výkonnější zařízení, která obsluhují 48 portů PoE+ bez nutnosti využití dodatečného napájení. Stackování 12 přepínačů této série umožňuje přístup k 624 portům 1GbE.

 

Pro nejnáročnější použití připravila firma Dell switche série Networking N4000, které v závislosti na modelu obsluhují 32 až 64 portů 10GbE. Stack složený z 12 zařízení tohoto typu umožňuje vytvoření řešení vyznačujícího se mimořádnou výkonností, dostupností a propustností, s obsluhou až 672 portů 10GbE.

 

Díky využití Dell Fresh Air mohou přepínače Dell Networking pracovat při teplotě do 50°C, což umožňuje značnou redukci nákladů na chlazení.

Doporučujeme Vám

Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění