Váš košík
Produkty w objednávkach: 0Součet: 0 Kč
Produkty w dotazech: 0Součet: 0 Kč
Načítání...
Potřebujete pomoct nebo poradit?
Náš obchodní úsek Vám rád poskytne veškeré informace:
+420 246 080 303

E-mail
info at senetic dot cz
azure-do-zmiany

veritas-do-zmiany


Dell logo

Dell Computer Corporation je americká korporace s mezinárodním působením. Firma se specializuje na produkci počítačů a periferních zařízení. K hlavním produktům firmy se řadí stolní počítače, servery, laptopy, skenery, počítačové paměti, netbooky a jiná periferní zařízení.

 

Dell, který vznikl v roce 1984, od samotného počátku stavěl jak na dynamickém vývoji firmy tak na rozvoji zaměstnaců v ní pracujících. Firma umožňovala uskutečňovat přání lidí pomocí IT technologie. Firma velmi dbá o životní prostředí a podporuje všechna inovativní řešení propagující čistotu životního prostředí. Rozvoj v globálním měřítku přispěl k otevření poboček na všech kontinentech. Firma se také stala hlavním dodavatelem počítačového vybavení pro zdravotnický sektor.

 

Nejpopulárnějšími produkty firmy Dell jsou:

- Servery (série PowerEdge), které se osvědčují v každé firmě. Jejich montáž je rovněž možná v krytech typu tower nebo  serverových skříních. Značná elasticita konfigurace umožňuje se maximálně přizpůsobit požadavkům konkrétních lidí. Nejznámějšími modely jsou: R320, R420, R520.
- Tiskárny a tonery Dell jsou symbolem vysoké kvality tisku spojené s výkonností a vůči konkurenci mají velmi dobrou pozici. Bezporuchovost přístrojů je důvodem toho, že právě tyto se stávají často volenými prvky vybavení v účetních firmách, bankovní a finanční sféře.
- Náhradní zdroje energie UPS jsou moderním řešením ochrany zařízení před výpadky proudu, ke kterým dochází při práci energetické sítě. Jsou ideální pro udržení kontinuity činností v daném systému. Dodávka elektrické energie v mimořádných případech zvyšuje bezpečnost dat uchovávaných a zpracovávaných na serverech.

 

Široká paleta serverových opcí zobrazuje celkovou univerzálnost zařízení v jejich optimálním přizpůsobení potřebám jednotlivých firem, uživatelům či institucím. Najdeme zde pevné disky, paměti RAM, síťové karty a také lyžiny a ventilátory.

 

Výprodej
Potřebujete zboží naléhavě hned teď nebo máte silně omezený rozpočet? Podívejte se co nabízíme ve výprodeji!
Máte nějaký dotaz?
Zavolejte nebo napište:

+420 246 080 303
info at senetic dot cz
Aktuální akce:
-2%
-24%
Nesprávná mailová adresa.
Přidejte se k odběratelům našich novinek a buďte stále v obraze, jaké nové akce pro Vás chystáme!
Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme!
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení