Česká republika (změnit)
Připravili jsme pro Vás obchod ve Vašem jazyku a měně.
Vyberte svou lokalitu:
  0
  Poptávka
  0 Kč
  0
  Košík
  0 Kč
  Načítání...
  Načítání...
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
  Položka je vyprodaná.
  Litujeme, ale položka je vyprodaná.
  Dell


  Dell logo

  Dell Computer Corporation je americká korporace s mezinárodním působením. Firma se specializuje na produkci počítačů a periferních zařízení. K hlavním produktům firmy se řadí stolní počítače, servery, laptopy, skenery, počítačové paměti, netbooky a jiná periferní zařízení.

   

  Dell, který vznikl v roce 1984, od samotného počátku stavěl jak na dynamickém vývoji firmy tak na rozvoji zaměstnaců v ní pracujících. Firma umožňovala uskutečňovat přání lidí pomocí IT technologie. Firma velmi dbá o životní prostředí a podporuje všechna inovativní řešení propagující čistotu životního prostředí. Rozvoj v globálním měřítku přispěl k otevření poboček na všech kontinentech. Firma se také stala hlavním dodavatelem počítačového vybavení pro zdravotnický sektor.

   

  Nejpopulárnějšími produkty firmy Dell jsou:

  - Servery (série PowerEdge), které se osvědčují v každé firmě. Jejich montáž je rovněž možná v krytech typu tower nebo  serverových skříních. Značná elasticita konfigurace umožňuje se maximálně přizpůsobit požadavkům konkrétních lidí. Nejznámějšími modely jsou: R320, R420, R520.
  - Tiskárny a tonery Dell jsou symbolem vysoké kvality tisku spojené s výkonností a vůči konkurenci mají velmi dobrou pozici. Bezporuchovost přístrojů je důvodem toho, že právě tyto se stávají často volenými prvky vybavení v účetních firmách, bankovní a finanční sféře.
  - Náhradní zdroje energie UPS jsou moderním řešením ochrany zařízení před výpadky proudu, ke kterým dochází při práci energetické sítě. Jsou ideální pro udržení kontinuity činností v daném systému. Dodávka elektrické energie v mimořádných případech zvyšuje bezpečnost dat uchovávaných a zpracovávaných na serverech.

   

  Široká paleta serverových opcí zobrazuje celkovou univerzálnost zařízení v jejich optimálním přizpůsobení potřebám jednotlivých firem, uživatelům či institucím. Najdeme zde pevné disky, paměti RAM, síťové karty a také lyžiny a ventilátory.

   

  Aktuální akce:
  -10%
  -31%
  Zůstaňte s námi v kontaktu!
  Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

  Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

  Nesprávná mailová adresa.
  Tato mailová adresa už je potvrzená.
  Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
  Děkujeme vám!
  Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
  Partnerství
  Způsoby platby
  Způsoby doručení
  EBA National Winner Banner