0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware
Dell

Dell logo

Dell Computer Corporation je americká korporace s mezinárodním působením. Firma se specializuje na produkci počítačů a periferních zařízení. K hlavním produktům firmy se řadí stolní počítače, servery, laptopy, skenery, počítačové paměti, netbooky a jiná periferní zařízení.

 

Dell, který vznikl v roce 1984, od samotného počátku stavěl jak na dynamickém vývoji firmy tak na rozvoji zaměstnaců v ní pracujících. Firma umožňovala uskutečňovat přání lidí pomocí IT technologie. Firma velmi dbá o životní prostředí a podporuje všechna inovativní řešení propagující čistotu životního prostředí. Rozvoj v globálním měřítku přispěl k otevření poboček na všech kontinentech. Firma se také stala hlavním dodavatelem počítačového vybavení pro zdravotnický sektor.

 

Nejpopulárnějšími produkty firmy Dell jsou:

- Servery (série PowerEdge), které se osvědčují v každé firmě. Jejich montáž je rovněž možná v krytech typu tower nebo  serverových skříních. Značná elasticita konfigurace umožňuje se maximálně přizpůsobit požadavkům konkrétních lidí. Nejznámějšími modely jsou: R320, R420, R520.
- Tiskárny a tonery Dell jsou symbolem vysoké kvality tisku spojené s výkonností a vůči konkurenci mají velmi dobrou pozici. Bezporuchovost přístrojů je důvodem toho, že právě tyto se stávají často volenými prvky vybavení v účetních firmách, bankovní a finanční sféře.
- Náhradní zdroje energie UPS jsou moderním řešením ochrany zařízení před výpadky proudu, ke kterým dochází při práci energetické sítě. Jsou ideální pro udržení kontinuity činností v daném systému. Dodávka elektrické energie v mimořádných případech zvyšuje bezpečnost dat uchovávaných a zpracovávaných na serverech.

 

Široká paleta serverových opcí zobrazuje celkovou univerzálnost zařízení v jejich optimálním přizpůsobení potřebám jednotlivých firem, uživatelům či institucím. Najdeme zde pevné disky, paměti RAM, síťové karty a také lyžiny a ventilátory.

 

Doporučujeme Vám

Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Prodejní portál
Vše, co hledáte.Přidejte se k nám!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma pro firemní zákazníkyPřidejte se k nám!
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění