OK
0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware
Transceivery


Cisco Logo

Cisco neustále aktualizuje svou nabídku síťové infrastruktury, přičemž se přizpůsobuje rostoucím nárokům zákazníků a oborovým standardům, které se týkají především rychlosti přenosu dat. Důsledkem toho je široká nabídka transceiverů s kapacitou 10, 40 a 100 GB, které splňují požadavky stanovené v dohodě IEEE 802.3ba z července 2010.

 

Transceivery Cisco jsou navrženy a zhotoveny tak, aby si zachovaly plnou kompatibilitu s jinými platformami Cosco. Jsou také kompatibilní s oborovými standardy Multi-Source Agreements. Tato elektronická zařízení jsou základními vysílacími a přijímacími síťovými komponenty, které zvyšují flexibilitu konfigurací zařízení uvnitř dané struktury zařízení.

 

Nabídka Cisco obsahuje bohatý výběr transceiverů s různými parametry, pokud jde o rychlost, rozsah, obsluhované protokoly a obsluhovaná média. Tato zařízení podporují Ethernet, Sonet/SDH a aplikace Fibre Channel. Plně spolupracují se všemi přepínači a routery výroby Cisco.

Doporučujeme Vám
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení
EBA National Winner Banner