Tato stránka používá soubory cookie, seznamte se s dalšími informacemi
Váš košík
Produkty w objednávkach: 0Součet: 0 Kč
Produkty w dotazech: 0Součet: 0 Kč
Načítání...
Potřebujete pomoct nebo poradit?
Náš obchodní úsek Vám rád poskytne veškeré informace:
+420 246 080 303

E-mail
info at senetic dot cz
azure-do-zmiany

veritas-do-zmiany


Cisco Logo

Routery firmy Cisco splňují aktuální požadavky kladené zákazníky, kteří očekávají, aby jejich sítě obsluhovaly multimediální materiály každého druhu.

 

Nejčastěji vybíranými modely z nabídky routerů Cisco jsou Cisco 121 a Cisco 881 Ehternet Sec Router - nejpopulárnější model 880 Series ISR.

 

Cisco 1921 je základem k vybudování sítě ISR G2, která představuje novou kvalitu v oblasti routingu, a co je nejdůležitější, umožňuje jednoduchou adaptaci sítě měnícím se potřebám organizace. Zajišťuje vysoký komfort komunikace uvnitř firmy zajištěním infrastruktury k přenosu dat všeho druhu, včetně zvuku, videa, zpřístupnění softwaru a aplikace. Podobně jako ostatní routery Cisco splňuje požadavky PoE, přičemž byl vybaven novým systémem monitorování spotřeby energie.

 

Cisco 881 Ethernet Security Router je zařízením vytvořeným proto, aby umožnilo bezpečný přenos dat a hlasovou komunikaci pro firmy. Spolu s ostatními modely série 880 ISR vytváří nabídku, která splňuje požadavky firmy každé velikosti.

Výprodej
Potřebujete zboží naléhavě hned teď nebo máte silně omezený rozpočet? Podívejte se co nabízíme ve výprodeji!
Máte nějaký dotaz?
Zavolejte nebo napište:

+420 246 080 303
info at senetic dot cz
Aktuální akce:
-49%
-14%
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.
Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách .
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení