OK
0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware
Routery Cisco

Cisco Logo

Routery firmy Cisco splňují aktuální požadavky kladené zákazníky, kteří očekávají, aby jejich sítě obsluhovaly multimediální materiály každého druhu.

 

Nejčastěji vybíranými modely z nabídky routerů Cisco jsou Cisco 121 a Cisco 881 Ehternet Sec Router - nejpopulárnější model 880 Series ISR.

 

Cisco 1921 je základem k vybudování sítě ISR G2, která představuje novou kvalitu v oblasti routingu, a co je nejdůležitější, umožňuje jednoduchou adaptaci sítě měnícím se potřebám organizace. Zajišťuje vysoký komfort komunikace uvnitř firmy zajištěním infrastruktury k přenosu dat všeho druhu, včetně zvuku, videa, zpřístupnění softwaru a aplikace. Podobně jako ostatní routery Cisco splňuje požadavky PoE, přičemž byl vybaven novým systémem monitorování spotřeby energie.

 

Cisco 881 Ethernet Security Router je zařízením vytvořeným proto, aby umožnilo bezpečný přenos dat a hlasovou komunikaci pro firmy. Spolu s ostatními modely série 880 ISR vytváří nabídku, která splňuje požadavky firmy každé velikosti.

Doporučujeme Vám
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění