0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware
Přepínače Cisco

Cisco Logo

Přepínače představují jeden ze základních stavebních prvků sítě bez omezení, architektury s vysokými standardy, založenými na zařízeních Cisco. Nabídka firmy zahrnuje zařízení navržená tak, aby splňovala požadavky v nejdůležitějších oblastech - vysoké bezporuchovosti a kapacity, které odpovídají za výkonnost a satisfakci uživatelů používajících síť. Velký důraz je kladen také na energetickou úspornost, trvanlivost, flexibilitu konfigurací a rozšíření sítě.

 

Využití zařízení série Nexus (přepínače síťového jádra) a Catalyst (např. modulové přepínače série 4500 a 6500) umožňuje vytváření škálovatelných a flexibilních sítí, které se mohou snadno rozvíjet spolu s firmou. Rychlé změny jsou podporovány technologií, jakou je Virtual Switching System a StackWise Plus.

 

Nabídka Cisco v kategorii přepínačů zahrnuje více než 3500 výrobků, jejichž součást představují modulová řešení, která umožňují vytváření libovolných struktur. Tak široký výběr je zárukou přizpůsobení nabídky ideálně potřebám každé sítě.

Doporučujeme Vám

Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění