Česká republika (změnit)
Připravili jsme pro Vás obchod ve Vašem jazyku a měně.
Vyberte svou lokalitu:
  0
  Poptávka
  0 Kč
  0
  Košík
  0 Kč
  Načítání...
  Načítání...
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
  Položka je vyprodaná.
  Litujeme, ale položka je vyprodaná.
  Přepínače Cisco


  Cisco Logo

  Přepínače představují jeden ze základních stavebních prvků sítě bez omezení, architektury s vysokými standardy, založenými na zařízeních Cisco. Nabídka firmy zahrnuje zařízení navržená tak, aby splňovala požadavky v nejdůležitějších oblastech - vysoké bezporuchovosti a kapacity, které odpovídají za výkonnost a satisfakci uživatelů používajících síť. Velký důraz je kladen také na energetickou úspornost, trvanlivost, flexibilitu konfigurací a rozšíření sítě.

   

  Využití zařízení série Nexus (přepínače síťového jádra) a Catalyst (např. modulové přepínače série 4500 a 6500) umožňuje vytváření škálovatelných a flexibilních sítí, které se mohou snadno rozvíjet spolu s firmou. Rychlé změny jsou podporovány technologií, jakou je Virtual Switching System a StackWise Plus.

   

  Nabídka Cisco v kategorii přepínačů zahrnuje více než 3500 výrobků, jejichž součást představují modulová řešení, která umožňují vytváření libovolných struktur. Tak široký výběr je zárukou přizpůsobení nabídky ideálně potřebám každé sítě.

  Aktuální akce:
  -30%
  Zůstaňte s námi v kontaktu!
  Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

  Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

  Nesprávná mailová adresa.
  Tato mailová adresa už je potvrzená.
  Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
  Děkujeme vám!
  Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
  Partnerství
  Způsoby platby
  Způsoby doručení
  EBA National Winner Banner