OK
0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware
IP Telefonie Cisco

Cisco LogoNabídka IP telefonie firmy Cisco zahrnuje komplexní řešení zaměřená na řešení v oblasti zařízení a softwaru. Pro zajištění hlasových služeb je pro telefony IP Cisco vhodný software Cisco CallManager  Express  integrovaný s Cisco IOS. CCME je levným, spolehlivým a funkčně bohatým systémem, umožňujícím obsluhu až 240 uživatelů.

 

K nejpopulárnějším modelům IP telefonů nabídky Cisco se řadí CP-7942G a CP-6921. Cisco UC Phone 7942G je zařízením vytvořeným s myšlenkou na uživatele, kteří obsluhují velké množství telefonických spojení, jako jsou např. pracovníci obchodních oddělení nebo zákaznického servisu.  LCD displej vysoké kvality umožňuje využívat aplikaci XML.

 

Model Cisco UC Phone 6921 je zařízení obsluhující 2 linky, které je vybaveno systémem full-duplex, nabídkou Deep-Sleep, která umožňuje zachovat vysokou úsporu energie.

 

Nabídka Cisco zahrnuje také široký sortiment doplňků a modulů k rozšíření zařízení, softwary k ovládání každého aspektu telefonických spojení ve firmě (např. Cisco Unity Express k obsluze hlasové pošty) a integraci s externím softwarem jako je Microsoft Office nebo Lync.

Doporučujeme Vám
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění