Česká republika (změnit)
Připravili jsme pro Vás obchod ve Vašem jazyku a měně.
Vyberte svou lokalitu:
  0
  Poptávka
  0 Kč
  0
  Košík
  0 Kč
  Načítání...
  Načítání...
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
  Položka je vyprodaná.
  Litujeme, ale položka je vyprodaná.
  Cisco Wireless Lan


  Cisco Logo

  Nabídka výrobků k vytvoření bezdrátových sítí firmy Cisco zahrnuje řešení určená jak k využití uvnitř budov, tak v otevřeném prostoru, která zajišťují nepřetržitý a rychlý přístup k síti.

   

  V kancelářských instalacích se dokonale osvědčuje populární a ekonomický model AIR-SAP1602I-E-K9, který umožňuje přenos dat s maximální rychlostí 300 MBit/s. Snadná integrace ke stávající síti, nízké náklady a nakládání s energií podle standardu PoE vytváří z tohoto modelu vynikající volbu pro malá uplatnění. Zákazníci, kteří potřebují větší síť, by se měli seznámit se sériemi Access Points 2600, 3500, 3600 a 3700.

   

  V exteriérovém uplatnění, v náročném prostředí, které elektronická zařízení vystavuje takovým rizikům, jako jsou nepříznivé povětrnostní podmínky, vysoké teploty nebo znečištění, se dokonale osvědčují zařízení z takových sérií jako Cisco Aironet 1530, 1550 a 1552S, které uživatelům zajišťují bezdrátový přístup k aplikaci a zásobám sítě.

  Aktuální akce:
  -30%
  Zůstaňte s námi v kontaktu!
  Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

  Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

  Nesprávná mailová adresa.
  Tato mailová adresa už je potvrzená.
  Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
  Děkujeme vám!
  Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
  Partnerství
  Způsoby platby
  Způsoby doručení
  EBA National Winner Banner