Tato stránka používá soubory cookie, seznamte se s dalšími informacemi
Váš košík
Produkty w objednávkach: 0Součet: 0 Kč
Produkty w dotazech: 0Součet: 0 Kč
Načítání...
Potřebujete pomoct nebo poradit?
Náš obchodní úsek Vám rád poskytne veškeré informace:
+420 246 080 303

E-mail
info at senetic dot cz
azure-do-zmiany

veritas-do-zmiany


Cisco Logo

Cisco podporuje firmy každé velikosti, dodává zařízení a software vysoké kvality k vybudování síťové infrastruktury a zajišťuje její komfortní užívání.

 

Kategorie Cisco Small Business zahrnuje především výrobky z kategorie routerů, switche, IP telefony, bezdrátové sítě, řešení z oblasti bezpečnosti, která reagují na potřeby malých a středních podniků, se zachováním plné funkčnosti a možnosti snadného rozšíření sítě spolu s rozvojem firem - charakteristické vlastnosti pro všechny výrobky Cisco.

 

Nejpopulárnějšími výrobky mezi zákazníky této velikosti jsou telefony business class SPA 303 (obsluhující 3 linky) a SPA 504G (4 linky), router RV042 VPN, switche série Small Business 200, včetně nejčastěji vybíraného modelu SG200-26, který nabízí velmi vysokou kapacitu Wireless-N Access Point s PoE.

 

O bezpečnost sítí vytvářených zákazníky Cisco nejčastěji pečuje firewall SA520, která umožňuje jednoduše kontrolovat přístup k firemním údajům a aktivitu pracovníků. Uživatelé mají vysokou důvěru také k softwaru zajišťujícímu bezpečnost při používání sítě - Cisco ProtectLink Web a dále Cisco PIX Firewall Software.

Výprodej
Potřebujete zboží naléhavě hned teď nebo máte silně omezený rozpočet? Podívejte se co nabízíme ve výprodeji!
Máte nějaký dotaz?
Zavolejte nebo napište:

+420 246 080 303
info at senetic dot cz
Aktuální akce:
-14%
-18%
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.
Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách .
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení