OK
0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware
Cisco Small Business

Cisco Logo

Cisco podporuje firmy každé velikosti, dodává zařízení a software vysoké kvality k vybudování síťové infrastruktury a zajišťuje její komfortní užívání.

 

Kategorie Cisco Small Business zahrnuje především výrobky z kategorie routerů, switche, IP telefony, bezdrátové sítě, řešení z oblasti bezpečnosti, která reagují na potřeby malých a středních podniků, se zachováním plné funkčnosti a možnosti snadného rozšíření sítě spolu s rozvojem firem - charakteristické vlastnosti pro všechny výrobky Cisco.

 

Nejpopulárnějšími výrobky mezi zákazníky této velikosti jsou telefony business class SPA 303 (obsluhující 3 linky) a SPA 504G (4 linky), router RV042 VPN, switche série Small Business 200, včetně nejčastěji vybíraného modelu SG200-26, který nabízí velmi vysokou kapacitu Wireless-N Access Point s PoE.

 

O bezpečnost sítí vytvářených zákazníky Cisco nejčastěji pečuje firewall SA520, která umožňuje jednoduše kontrolovat přístup k firemním údajům a aktivitu pracovníků. Uživatelé mají vysokou důvěru také k softwaru zajišťujícímu bezpečnost při používání sítě - Cisco ProtectLink Web a dále Cisco PIX Firewall Software.

Doporučujeme Vám
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění