0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware
Cisco

Cisco Logo

Americká firma s globálním rozsahem specializující se v oblasti síťových zařízení, kam řadíme routery, switche (síťové přepínače), síťové zabezpečení provozu (firewally), hlasové brány, zařízení bezdrátových sítí, IP telefony používané v telefonii typu VOIP.

 

Perfektní komponenty, ze kterých jsou vytvořena zařízení značky Cisco, dělají z produktů této firmy pro celou konkurenci bojující v této oblasti o trhy po celém světě vzor hodný následování. Inovativní řešení, inteligentní systémy řízení a úplná optimalizace činnosti a funkčnosti jsou vlastnosti, které požaduje mnoho cílových klientů. Široká nabídka produktů umožní ideální přizpůsobení potřebám klienta, bezporuchovost a záruka maximální funkčnosti získala srdce jak soukromých osob tak velkých podniků a korporací.

 

Síťové přepínače a routery značky Cisco nabízejí maximální škálovatelnost, ohromnou výkonnost a pocit naprostého bezpečí funkčnosti a přístupu k vlastněným zásobám. Široká škála modelů umožňuje i přes dosti rozsáhlý konfigurační panel rychlou konfiguraci a snadné řízení zásob zařízení.

 

Firewally označené značkou Cisco jsou považovány za jedny z nejméně selhávajících na trhu. Založené na modulové platformě umožňují ideální škálování zařízení, vyžadují bezpečnost jednotlivých sítí a diferencování použitých metod významně zvyšuje bezpečnost dat v daném systému.

 

Známá jsou rovněž řešení IP telefonie, mezi nimiž nacházíme telefony VOIP, díky nimž lze maximálně snížit náklady na telefonní spojení. Složité modely telefonů s displeji, konfereční stanice, videofony, napájecí zdroje a také mnoho jiných prvků zajišťují ideální kvalitu spojení a přizpůsobení se potřebám každého uživatele.

 

Zařízení Cisco označované v poslední době jako synonymum internetu již léta získávají říši spokojených zákazníků. Využívají se k budování a rozšíření mnoha internetových řešení, nyní již za atraktivní, nižší ceny.

 

Doporučujeme Vám

Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Prodejní portál
Vše, co hledáte.Přidejte se k nám!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma pro firemní zákazníkyPřidejte se k nám!
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění