Tato stránka používá soubory cookie, seznamte se s dalšími informacemi
Váš košík
Produkty w objednávkach: 0Součet: 0 Kč
Produkty w dotazech: 0Součet: 0 Kč
Načítání...
Potřebujete pomoct nebo poradit?
Náš obchodní úsek Vám rád poskytne veškeré informace:
+420 246 080 303

E-mail
info at senetic dot cz
azure-do-zmiany

veritas-do-zmiany


Cisco Logo

Americká firma s globálním rozsahem specializující se v oblasti síťových zařízení, kam řadíme routery, switche (síťové přepínače), síťové zabezpečení provozu (firewally), hlasové brány, zařízení bezdrátových sítí, IP telefony používané v telefonii typu VOIP.

 

Perfektní komponenty, ze kterých jsou vytvořena zařízení značky Cisco, dělají z produktů této firmy pro celou konkurenci bojující v této oblasti o trhy po celém světě vzor hodný následování. Inovativní řešení, inteligentní systémy řízení a úplná optimalizace činnosti a funkčnosti jsou vlastnosti, které požaduje mnoho cílových klientů. Široká nabídka produktů umožní ideální přizpůsobení potřebám klienta, bezporuchovost a záruka maximální funkčnosti získala srdce jak soukromých osob tak velkých podniků a korporací.

 

Síťové přepínače a routery značky Cisco nabízejí maximální škálovatelnost, ohromnou výkonnost a pocit naprostého bezpečí funkčnosti a přístupu k vlastněným zásobám. Široká škála modelů umožňuje i přes dosti rozsáhlý konfigurační panel rychlou konfiguraci a snadné řízení zásob zařízení.

 

Firewally označené značkou Cisco jsou považovány za jedny z nejméně selhávajících na trhu. Založené na modulové platformě umožňují ideální škálování zařízení, vyžadují bezpečnost jednotlivých sítí a diferencování použitých metod významně zvyšuje bezpečnost dat v daném systému.

 

Známá jsou rovněž řešení IP telefonie, mezi nimiž nacházíme telefony VOIP, díky nimž lze maximálně snížit náklady na telefonní spojení. Složité modely telefonů s displeji, konfereční stanice, videofony, napájecí zdroje a také mnoho jiných prvků zajišťují ideální kvalitu spojení a přizpůsobení se potřebám každého uživatele.

 

Zařízení Cisco označované v poslední době jako synonymum internetu již léta získávají říši spokojených zákazníků. Využívají se k budování a rozšíření mnoha internetových řešení, nyní již za atraktivní, nižší ceny.

 

Výprodej
Potřebujete zboží naléhavě hned teď nebo máte silně omezený rozpočet? Podívejte se co nabízíme ve výprodeji!
Máte nějaký dotaz?
Zavolejte nebo napište:

+420 246 080 303
info at senetic dot cz
Aktuální akce:
-76%
-15%
-25%
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.
Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách .
Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení