0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Co je to Microsoft Azure?Kupte teďCase studiesKontakt s poradcem
Azure je profesionální platforma pro cloudové služby, kterou nabízí společnost Microsoft. Díky pokročilým funkcionalitám můžete spouštět virtuální stroje, SQL databáze, vytvářet záložní kopie zdrojů a mnoho dalšího, bez starostí s poruchami nebo stárnoucím hardwarem a softwarem.
Azure

Podstatné je, že podporuje každý operační systém a širokou paletu programovacích jazyků. Azure nabízí přístup k integrovaným službám, které zahrnují výpočetní výkon, sklady, aplikace, data a sítě, díky tomu můžete řídit infrastrukturu, realizovat větší počet úkonů a především dosáhnout velkých finančních úspor.
Od 1. srpna 2014 je Microsoft Azure také dostupný na smlouvu Open, díky tomu se zvyšuje jeho dostupnost pro malé a střední firmy.

Microsoft Azure je dostupný se známou licencí OPEN. Jak začít pracovat s Azure? Nabízíme vám tokeny 100 $, které prodáváme za cenu nižší, než je jejich hodnota. Z nich používáme prostředky na využívání cloudových úložišť, které se účtuje za minuty. Pokud na vaší platformě začnou docházet prostředky, stačí koupit další token. Není to snadné?

INFRASTRUKTURA A PLATFORMA

INFRASTRUKTURA A PLATFORMA

Systém Azure je lídrem výkon, na jednu platformu umožňuje umístit služby spravované a nespravované, což přináší obrovské možnosti tvorby a zavádění různých aplikací. Azure spojuje službu IaaS (infrastruktury jako služby) a PaaS (platformy jako služby).

VŠE VE VAŠEM CLOUDU

VŠE VE VAŠEM CLOUDU

Systém Azure je velmi flexibilní službou, která úspěšně funguje v mnoha oblastech IT, díky tomu se stal dokonalým řešením pro nejnáročnější uživatele. Potvrzuje to skutečnost, že Azure podporuje všechny operační systémy od Windows po Linux, širokou paletu programovacích jazyků od C# až po jazyk Java a mnohé nástroje od softwaru SQL Server po Oracle.

FUNGUJE NEPŘETRŽITĚ

FUNGUJE NEPŘETRŽITĚ

Azure byl vytvořen, abyste měli přístup ke všem službám, strojům a aplikacím bez výpadků dostupnosti. Systém Azure nabízí smlouvu SLA zahrnující fungování služby na úrovni 99,95%, trvalé monitorování stavu služby a 24hodinovou technickou podporu. To ale není vše! Jako Senetic S.A. vám nabízíme poprodejní podporu našich odborníků.

PŘIZPŮSOBTE SVÝM POTŘEBÁM

PŘIZPŮSOBTE SVÝM POTŘEBÁM

Uvědomujeme si, že není snadné odhadnout, jak pokročilou infrastrukturu budete spravovat v budoucnu, proto zaplatíte jen za skutečné používání Azure, jeho používání se účtuje za minuty. Navíc nabízené služby jsou velmi konkurenční, díky tomu vždy za žádané služby, jako je výpočetní výkon nebo kapacita, dostanete nejlepší cenu za vysoký výkon.

PŘÍSTUP ODKUDKOLIV

PŘÍSTUP ODKUDKOLIV

Azure je vysoce kvalitní výpočetní cloud, proto máte přístup ke svým službám z libovolného místa na světě. Navíc je to systém založený na globální síti datových center, která se neustále rozšiřuje. Takto navržená platforma umožňuje spouštění aplikací z celého světa.

ZÁLOHA V CLOUDU

ZÁLOHA V CLOUDU

Nechcete se zbavovat své infrastruktury, ale potřebujete zálohu dat? Azure se k tomu dokonale hodí, protože umožňuje místní IT s novátorskými cloudovými řešeními a vytváří hybridní prostředí.

Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení
EBA National Winner Banner