0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware
Příslušenství UPS APC

APC logo

Široká nabídka doplňků, které posilují provoz zdrojů APC, umožňuje jejich optimální využití, jednoduchou obsluhu a delší životnost zařízení. Řídící karty do zdrojů UPS výroby firmy APC usnadňují monitorování a ovládání zařízení, které jsou součástí sítí. Ke správě může být využit internetový prohlížeč, protokol SNMP nebo  příkazový řádek. Ke kartám k síťové správě je připojen program PowerChute ve verzi Networt Shutdown.

 

Nabídka APC zahrnuje také průmyslové skříně z řady NetShelter, rozdělené na 3 série výrobků. NetShelter SX jsou moderní kryty IT s dokonalými parametry chlazení, napájení, monitoringu zařízení a rozvodu kabelů. NetShelter SV je nejekonomičtější série výrobků, která však přitom nabízí vysoké standardy kvality a výkonnosti. S myšlenkou na kanceláře malých firem, kde není možnost oddělit zvláštní místnost na přístroje IT, byla vytvořena série NetShelter CX. Jsou to kryty IT se vzhledem normálního kancelářského nábytku, velmi jednoduše instalovatelné, díky dokonalému odhlučnění zaručují pracovní komfort i v blízkosti zařízení umístěných uvnitř.

 

Ke každému výrobku série Back-UPS a dále Smart-UPS nabízí firma APC možnost zakoupení prodloužení záruky za atraktivní cenu.

Doporučujeme Vám

Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění