Váš košík
Produkty w objednávkach: 0Součet: 0 Kč
Produkty w dotazech: 0Součet: 0 Kč
Načítání...
Potřebujete pomoct nebo poradit?
Náš obchodní úsek Vám rád poskytne veškeré informace:
+420 246 080 303

E-mail
info at senetic dot cz
azure-do-zmiany

veritas-do-zmiany


APC logo

Široká nabídka doplňků, které posilují provoz zdrojů APC, umožňuje jejich optimální využití, jednoduchou obsluhu a delší životnost zařízení. Řídící karty do zdrojů UPS výroby firmy APC usnadňují monitorování a ovládání zařízení, které jsou součástí sítí. Ke správě může být využit internetový prohlížeč, protokol SNMP nebo  příkazový řádek. Ke kartám k síťové správě je připojen program PowerChute ve verzi Networt Shutdown.

 

Nabídka APC zahrnuje také průmyslové skříně z řady NetShelter, rozdělené na 3 série výrobků. NetShelter SX jsou moderní kryty IT s dokonalými parametry chlazení, napájení, monitoringu zařízení a rozvodu kabelů. NetShelter SV je nejekonomičtější série výrobků, která však přitom nabízí vysoké standardy kvality a výkonnosti. S myšlenkou na kanceláře malých firem, kde není možnost oddělit zvláštní místnost na přístroje IT, byla vytvořena série NetShelter CX. Jsou to kryty IT se vzhledem normálního kancelářského nábytku, velmi jednoduše instalovatelné, díky dokonalému odhlučnění zaručují pracovní komfort i v blízkosti zařízení umístěných uvnitř.

 

Ke každému výrobku série Back-UPS a dále Smart-UPS nabízí firma APC možnost zakoupení prodloužení záruky za atraktivní cenu.

Výprodej
Potřebujete zboží naléhavě hned teď nebo máte silně omezený rozpočet? Podívejte se co nabízíme ve výprodeji!
Máte nějaký dotaz?
Zavolejte nebo napište:

+420 246 080 303
info at senetic dot cz
Aktuální akce:
-35%
-8%
Nesprávná mailová adresa.
Přidejte se k odběratelům našich novinek a buďte stále v obraze, jaké nové akce pro Vás chystáme!
Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme! Vaše e-mailová adresa vyžaduje potvrzení. Zkontrolujte poštu, na adresu %1$s poslali jsme mail s aktivačním linkem.
Partnerství
Způsoby doručení