Tato stránka používá soubory cookie, seznamte se s dalšími informacemi
Váš košík
Produkty w objednávkach: 0Součet: 0 Kč
Produkty w dotazech: 0Součet: 0 Kč
Načítání...
Potřebujete pomoct nebo poradit?
Náš obchodní úsek Vám rád poskytne veškeré informace:
+420 246 080 303

E-mail
info at senetic dot cz
azure-do-zmiany

veritas-do-zmiany


APC logo

Zdroje Back-UPS APC jsou světovým lídrem v oblasti bezpečnosti a napájení elektronických zařízení. Série Back-UPS představuje nabídku určenou k domácímu a kancelářskému použití. Zdroje zajišťují ochranu zařízení v případě napěťového skoku, přepětí, dále zajišťují také akumulátorové napájení při ztrátě externího napájení, což umožňuje bezpečně vypnout zařízení bez ztráty údajů a poškození zařízení. Důvěru zákazníků mají také podlahové modely, jako je např. APC Back-UPS 400 nebo APC Back-UPS 320 a 350 umístěné v krytu typu Tower.

 

Série Back-UPS Pro to jsou zdroje vyšší třídy, které mají oproti standardní verzi několik doplňkových funkcí. Byly vybaveny LCD displeji, které usnadňují obsluhu, systémem automatické regulace napětí a řešeními, která snižují spotřebu energie, přičemž doba udržení provozu akumulátorů se prodloužila. Zdroje Back-UPS Pro lze ovládat pomocí softwaru  PowerChute, který umožňuje dosáhnout optimální výkonnosti.

 

K zařízením Back-UPS Pro, které si nejradši vybírají zákazníci, patří modely Back-UPS Pro 550, Back-UPS Pro 900 a nejlepší zdroj Back-UPS Pro 1500 řady Back-UPS.

Výprodej
Potřebujete zboží naléhavě hned teď nebo máte silně omezený rozpočet? Podívejte se co nabízíme ve výprodeji!
Máte nějaký dotaz?
Zavolejte nebo napište:

+420 246 080 303
info at senetic dot cz
Aktuální akce:
-17%
-62%
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.
Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách .
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení